ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЕТИКА НАУКОВИХ ПУБЛІКАЦІЙ ТА ІНСТРУМЕНТИ ПІДВИЩЕННЯ ЇХНЬОЇ ЯКОСТІ: WEB OF SCIENCE ТА АНТИПЛАГІАТ

Шановні колеги!

У період пандемії переважній більшості з нас доводиться працювати з дому. Обмеження фізичного спілкування не повинне привести до припинення обміну інформацією та скорочення можливостей для професійного зростання. Зараз особливо важливо використовувати всі можливості дистанційного навчання. Для підтримки вчених, викладачів і студентів компанія Clarivate підготувала розширену програму вебінарів у квітні.

Етика наукових публікацій та інструменти підвищення їхньої якості: Web of Science та Антиплагіат

У ході 2-годинного безкоштовного вебінару прозвучать дві доповіді:
Валентин Богоров, керівник відділу освітніх програм Clarivate
«Наукові журнали: хороші, погані і хижацькі»

Критерії якості наукових журналів Web of Science Core Collection. Відбір і моніторинг наукових журналів. Дотримання етичних норм наукових публікацій як ключовий критерій якості наукових журналів. Де друкуються найбільш впливові наукові статті у вашій науковій галузі? Платні та безкоштовні журнали для авторів. Відбір і моніторинг наукових журналів в Russian Science Citation Index. Роль відкликання публікацій як істотного механізму підтримки етичних стандартів у науці. Практика відкликання наукових статей – аналіз масиву даних Web of Science Core Collection.

Юрій Чехович, виконавчий директор компанії Антиплагіат
«Антиплагіат: як проблему перетворити в помічника»

За останні кілька років системи виявлення запозичень (або, як багато хто говорить, «системи антиплагіату») стали звичною частиною наукового публікаційного ландшафту. При цьому взаємодія з такими системами найчастіше розглядається і авторами, і редакторами як джерело ризиків і незручностей. У той же час, система виявлення запозичень може і повинна бути вірним помічником редактора. У виступі буде розглянуто: як побудувати роботу автора, щоб не боятися перевірок на запозичення, як повинна бути організована робота редактора, щоб і захистити журнал, і не відлякати сумлінних авторів.

24 квітня, п’ятниця, 10:00-12:00 (мск) – проводять Валентин Богоров і Юрій Чехович Реєстрація

24 квітня, п’ятниця, 14:00-16:00 (мск) – проводять Валентин Богоров і Юрій Чехович Реєстрація