ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ВЗЯВ АКТИВНУ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА УМАНЬ

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ВЗЯВ АКТИВНУ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА УМАНЬ

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяв активну участь у святкуванні дня міста Умань.

У перший день святкування відбулася виставка досягнень, на якій були представлені численні нагороди професорсько-викладацького колективу та студентства факультету мистецтв.

В неділю студенти та викладачі факультету мистецтв взяли участь у концертно-розважальній програмі. Фольклорний ансамбль «Софія» виконав українські народні пісні в обробці заслуженого працівника культури України Василя Семенчука. Сольні виконавці Євгеній Городничий, Марія Павлишина, Влада Шевченко, Артем Зорський, Яна Денисова, Лада Карпушина, Яна Ткачук (художні керівники – заслужені працівники культури України Василь Семенчук, Петро Волошин, Валентин Купчик) подарували містянам та гостям авторські пісні та пісні із репертуару українських виконавців.

Прокоментуй!  • жовтня 7, 2019