ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ!

На факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини трудове та екологічне виховання студентів здійснюється багатьма педагогічними шляхами: у процесі вивчення психолого-педагогічних та спеціальних дисциплін, у позанавчальній діяльності, у процесі самообслуговування, під час залучення до суспільно-корисної праці, що передбачає формування потреби в праці і сумлінного, творчого ставлення до неї, високих моральних і професійних рис громадянина, працівника, фахівця, вироблення практичних умінь і навичок культури праці.

Тож нещодавно студенти факультету мистецтв взяли учать у традиційній акції «За чисте довкілля!», прибравши територію музичного корпусу Уманського державного університету імені Павла Тичини.

Люди творчої професії мають шукати креативні підходи до вирішення буденних справ. А якщо до поставленого завдання підійти дружнім колективом та з гарним настроєм – робота кипить і час проходить непомітно.

Під час прибирання території не обійшлося без танців, співів та жартів, що зарядило позитивними емоціями не лише студентів, а й простих перехожих.

Залучення студентської молоді до робіт по благоустрою території університету здійснюється у відповідності з віковими та фізичними можливостями, станом здоров’я та навичками.