ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФАКУЛЬТЕТ РОЗШИРЮЄ МІЖНАРОДНУ ОСВІТНЮ І НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ

ФАКУЛЬТЕТ РОЗШИРЮЄ МІЖНАРОДНУ ОСВІТНЮ І НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ

Зважаючи на необхідність розвитку міжнародної освітньої співпраці, мистецько-педагогічний факультет на чолі з деканом – кандидатом історичних наук, доцентом Дудник Оленою Володимирівною, впевнено розширює міжнародні зв’язки та співпрацю з вищими навчальними закладами.
Підготовлена міжінституційна угода про освітню і наукову співпрацю між Нішським університетом (Сербія) та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

ФАКУЛЬТЕТ РОЗШИРЮЄ МІЖНАРОДНУ ОСВІТНЮ І НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ

Мистецько-педагогічний факультет гостинно зустрічав студентів, які прибули до нас на навчання за обміном опановувати напрям підготовки 6.020204 “Музичне мистецтво”.

Декан факультету ознайомила студентів із Сербії з навчальними аудиторіями, науковими лабораторіями та матеріально-технічною базою університету. Розповіла про особливості навчання в нашому університеті та на мистецько-педагогічному факультеті зокрема.

ФАКУЛЬТЕТ РОЗШИРЮЄ МІЖНАРОДНУ ОСВІТНЮ І НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ ФАКУЛЬТЕТ РОЗШИРЮЄ МІЖНАРОДНУ ОСВІТНЮ І НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ ФАКУЛЬТЕТ РОЗШИРЮЄ МІЖНАРОДНУ ОСВІТНЮ І НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ

Радо вітаємо студентів із Сербії в стінах нашого університету! Бажаємо плідної співпраці, цікавого навчання та глибоких знань!