ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФЕЄРІЯ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ

ФЕЄРІЯ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ

Нещодавно в актовій залі нашого університету відбувся державний екзамен з хорового диригування випускників мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Музичне мистецтво». В екзамені були задіяні два хорових колективи – академічний жіночий хор «Юність» (художній керівник – доцент кафедри музичного мистецтва Леонід Ятло, концертмейстер Олена Доніна) та український народний хор «Кобзар» (художній керівник – доцент кафедри музичного мистецтва, заслужений працівник культури України Василь Семенчук). У проведенні екзамену також брав участь ансамбль «Музичні візерунки» (керівник – доцент кафедри музичного мистецтва Віра Калабська).

ФЕЄРІЯ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ ФЕЄРІЯ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ

Екзамен передбачав виконання кожним студентом двох хорових творів – із супроводом та а capella. Твори, відібрані для іспиту, відзначалися глибиною художнього змісту, різноманітністю диригентсько-технічних і педагогічних завдань. У програмі державного екзамену прозвучало багато творів на вірші Тараса Шевченка, відомих обробок українських народних пісень на слова Великого Кобзаря. Це знак великої шани та поваги до постаті нашого видатного земляка, ювілей якого відзначали цього року.
При виконанні програми студенти демонстрували свої вміння використовувати мануальну техніку в художній інтерпретації творів, здійснювати керівну і виражальну функції диригування. Випускники Інна Куца, Олена Яновська, Інна Дідик, Ольга Тихоненко, Надія Рудь, Дмитро Ганіч, Сергій Гончар, Віталій Задорожний, Віталій Крилов, Євген Садовий (клас викладачів Леоніда Ятла, Анатолія Купчика, Людмили Ятло, Ольги Козій) проявили артистизм, показали яскраве виконання програми, котре виявило володіння ними арсеналом диригентських засобів, впевнену трактовку виконуваних творів.

ФЕЄРІЯ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ ФЕЄРІЯ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ

На думку членів державної екзаменаційної комісії, концертне виконання програми пройшло на достатньо високому професійному рівні.

ФЕЄРІЯ ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА НА ФАКУЛЬТЕТІ

Успішний виступ студентів на державному екзамені засвідчує, що курс хорового диригування – одна із центральних ланок у системі підготовки майбутніх фахівців на кафедрі музичного мистецтва (завідувач кафедри – кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України Дмитро Балдинюк).
Вітаємо випускників мистецько-педагогічного факультету спеціальності «Музичне мистецтво» з успішним складанням державного екзамену з хорового диригування!