ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

ФЕСТИВАЛЬ ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ В М. ТАЛЛІН ПРИСВЯЧЕНИЙ УКРАЇНСЬКІЙ ПОЕЗІЇ.

25-29 травня 2022 року Міністерством культури Естонії, у м. Таллінн, проведено Міжнародний літературний фестиваль «Head Read».

Учасники заходу були представники літературної та музичної еліти європейських країн (Естонії, Норвегії, Франції, Італії, Іспанії, України). Провідною темою фестивалю «Війна. Мистецтво» озвучено страшні події в Україні та краса і велич українського літературного спадку.

Однією з учасників фестивалю, від представників України, була Ільніцька Олена Вікторівна, концертмейстер кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Як учасник творчого вечора присвяченого українській поезії вона виконала музичні твори українських композиторів: Віктора Косенко «Поема-легенда» 1 ор. 12 та Мирослава Скорика «Мелодія».

ОГОЛОШЕНО НАБІР НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ВНЗОГОЛОШЕНО НАБІР НА КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ВСТУПУ У ВНЗ

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини оголошує набір на курси підготовки до вступу у заклади вищої освіти. Документи приймаються до 31 жовтня 2018 року.

ЗІ СВЯТОМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА!ЗІ СВЯТОМ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА!

У світлий день Покрови Пречистої Богородиці, яка українцями завжди вважалася заступницею і покровителькою відзначається національне свято – День козацтва. Ця традиція належно підкреслює велике історичне значення козацтва в боротьбі за

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!

Запрошуємо на перегляд оновленої експозиції «Малої картинної галереї», відкритої за сприяння керівництва університету та факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини. Виставка налічує більше 50 творів, виконаних у різних графічних (олівець,