ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ФОРМУВАННЯ ВЛАСНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

У процесі підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва педагогічна практика в закладах загальної середньої освіти посідає особливе місце.

У реальних умовах школи студенти мають можливість ознайомитись з нормативними документами і методичною базою школи, проєктувати і здійснювати свою власну професійну діяльність.

Студенти 12 групи заочного відділу факультету мистецтв проходили педагогічну практику на базі закладів загальної середньої освіти за місцем проживання.

Під час проходження практики вони ознайомились та запозичили досвід кращих учителів музичного мистецтва.

На кафедрі музикознавства та вокально-хорового мистецтва відбувся захист навчальної педагогічної практики студентів 12 групи дистанційно.

У своїх звітах студенти відмітили, що під час проходження практики у школі вони застосовували на уроках мистецтва різноманітні методичні прийоми та форми роботи. Намагалися активізували пізнавальну діяльність школярів. Вдало використовували інтерактивні технології навчання.

Кращими серед студентів 12 групи, які успішно звітували та захистили педагогічну практику, були: Алексєєнко Д., Вацюк В., Хом’яченко М.

Педагогічна практика в школі збагатила практичний досвід студентів, допомогла їм виробити уміння та навички, поглибити, закріпити отримані знання з фахових та педагогічних дисциплін.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні – 30 травня, свій День Народження святкує професор, кандидат мистецтвознавства,  заслужений діяч мистецтв України Бай Юрій Миколайович! Бажаємо здоров’я, сонця у зеніті, Любові, доброти і щастя повен дім, Нехай

СЬОГОДНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2018СЬОГОДНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗНО-2018

Сьогодні, 6 лютого, починається реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, яка триватиме до 19 березня 2018 року. Змінити реєстраційні дані буде можливо до 2 квітня. Одним з обов’язкових документів

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З 14 БЕРЕЗНЯ ДО 2 КВІТНЯ 2022 РОКУПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ З 14 БЕРЕЗНЯ ДО 2 КВІТНЯ 2022 РОКУ