ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » Фотогалерея

Фотогалерея

ДИВОСВІТ ПІСЕННОЇ МАГІЇ 2015

Мистецький захід зібрав у актовій залі ВНЗ шанувальників вокального мистецтва не лише університету, а й міста. Кожен вокальний номер викликав масу емоцій та переживань. Лунали народні та авторські пісні, хіти сучасної української та зарубіжної естради, жартівливі й сумні композиції, патріотичні й про вічні почуття. Учасники концерту – студенти-вокалісти, інструменталісти та хореографи – створили неповторну атмосферу свята.

39 Photos

ПЕРЕТИН ДВОХ КУЛЬТУР: УКРАЇНА – ГРУЗІЯ

30 вересня 2016 року відбувся ІІ Міжнародний науково-практичний семінар «Перетин двох культур: Україна – Грузія». Метою семінару був обмін професійним досвідом та виявлення тенденцій удосконалення і розвитку хореографічної освіти; налагодження міжнародних зв’язків та співпраці між хореографами України та Грузії.

46 Photos

ФЕСТИВАЛЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ 2016

20 квітня в університеті відбувся традиційний Фестиваль педагогічної творчості, феєричне дійство, де студенти можуть якнайкраще себе проявити, як майбутні педагоги.

31 Photos

ДЕНЬ МІСТА УМАНЬ 2016

3-го жовтня 2016 року славетному місту Умань виповнилося 400 років! Святкування тривало протягом трьох днів. Концерти, фестивалі, виставки і ще багато цікавого можна було спостерігати протягом свята. Активну участь у святковому дійстві взяв факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

100 Photos

ЕКСКУРСІЯ ДО КИЄВА 2016

27 жовтня студенти спеціальності «Хореографія» під керівництвом старшого викладача кафедри хореографії та художньої культури Куценка Сергія Володимировича здійснили екскурсійну поїздку до столиці України, славного міста Києва.

20 Photos

СОНЯЧНА СИМФОНІЯ

17 листопада в Уманській картинній галереї відбулася презентація персональної виставки творів в.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва, кандидата педагогічних наук, доцента Ольги Музики «Сонячна симфонія».

30 Photos

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 2016

2 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей. Серед присутніх гостей – випускники загальноосвітніх закладів та студенти коледжів, перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії та подальшого професійного розвитку.

50 Photos

Балет

Новий рік – це свято на яке чекають всі, а особливо маленькі діти. Так, студенти спеціальності «Хореографія» подарували глядачам чарівну казку «Лускунчик» (музика П. Чайковського, балетмейстери М. Петіпа та Л. Іванов за мотивами однойменної казки Е. Гофмана).

21 Photos

ГАЛЕРЕЯ ТВОРЧИХ РОБІТ СТУДЕНТІВ 2017

Відбувся перегляд академічних і творчих робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво». Юні митці продемонстрували належний рівень виконання робіт, розуміння завдань академічного живопису та рисунку як основ професійного становлення, усвідомлення необхідності багато і регулярно працювати, виховуючи в собі професіоналізм.

25 Photos

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОМІМПІАДА З ХОРЕОГРАФІЇ 2018

Студенти факультету мистецтв кафедри хореографії та художньої культури вкотре взяли активну участь в другому етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Хореографія», яка відбулася 11-14 квітня на базі Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К. Д. Ушинського.

32 Photos

ВЕРНІСАЖ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ УДПУ В «СТАРІЙ УМАНІ» 2018

17 травня у виставковому центрі державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація творчого доробку студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, що стало гарною традицією.

24 Photos

ПОДОРОЖ ДО КИЄВА 2018

Студенти та викладачі кафедри образотворчого мистецтва здійснили екскурсійну поїздку до славного міста Києва. З метою ознайомлення з народним і сучасним українським мистецтвом, студенти відвідали кілька виставок. Серед них: виставка традиційного українського чоловічого вбрання «Чоловіча Nоша» у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара»; виставка номінантів Премії Pinchuk Art Centre 2018...

23 Photos

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

15.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Запрошуємо Вас до участі в конкурсному відборі для подальшого долучення до навчальних тренінгів і семінарів, спрямованих на вдосконалення цифрової і дидактичної компетентностей викладачів ЗВО та учасників проекту MoPED. [...]
ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНКУРСНОМУ ВІДБОРІ
15.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
На базі історичного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся семінар-тренінг для викладачів закладів професійної (професійно-технічної освіти) «Методика підготовки учнів до ДПА з історії України у формі ЗНО». [...]
В УДПУ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР-ТРЕНІНГ З ІСТОРІЇ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ)
14.01
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Студенти  навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини гідно презентували свої роботи на Всеукраїнському студентському конкурсі бізнес-проектів «Бізнес-трамплін», фінал якого  відбувся на базі Київського національного торговельн [...]
СТУДЕНТИ НН ІНСТИТУТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕС-ОСВІТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У СТУДЕНТСЬКОМУ КОНКУРСІ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН – 2018»

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua