ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ Фотозвіт І Всеукраїнської науково-практичної конференції “Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти” (травень 2014 року)

О.В. Дудник – канд. іст. наук, доцент, декан мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Л. М. Андрощук – канд. пед. наук, доцент, завідувач кафедри хореографії та художньої культури, художній керівник народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

Г.Ю. Ніколаї – доктор пед. наук, професор, завідувач кафедри мистецької педагогіки та хореографії Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка

Пазіненко Т. І., спеціаліст вищої категорії, старший викладач Канівського гуманітарного інституту Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини

С.В. Куценко – викладач кафедри хореографії та художньої культури, художній керівник народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини.

13Войцеховська Тетяна Леонідівна, методист районного центру культури і дозвілля відділу культури Уманської РДА, художній керівник народного самодіяльного колективу Профспілок України ансамблю народного танцю «Заремба» Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка

13 Войцеховська Тетяна Леонідівна, методист районного центру культури і дозвілля відділу культури Уманської РДА, художній керівник народного самодіяльного колективу Профспілок України ансамблю народного танцю «Заремба» Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка

Засідання круглого столу

Фото на пам"ять