ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ GOLD DIPLOMA FROM 4-TH INTERNATIONAL CHOIR FESTIVAL, 5-7.10.2018. HERCEG NOVI, MONTENEGRO!!!

“Молодіжний камерний хор” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Прокулевич, здобув перемогу на IV Міжнародному хоровому фестивалі в Херцег-Новий, Чорногорія!

На фестивалі були представлені хори з України, Сербії, Словенії, Чорногорії, Росії. Склад журі: Драгана Йовановіч, Міліслав Суконіца і Александра Кнежевіч високо оцінили конкурсний виступ нашого колективу і нагородив “Молодіжний камерний хор” ЗОЛОТИМ ДИПЛОМОМ !!!

Усі учасники хору під великим враженням від незабутньої подорожі, від знайомства з чудовими колективами та їх керівниками, з членами журі та організаторами конкурсу!

Колектив висловлює щиру подяку за сприяння, підтримку та матеріальну допомогу, завдяки якій стала можливою участь хору в даному конкурсі: Сторожуку А.М., Огнівенку О.П., Карачуну В.П., Поліщуку М.П. та голові профкому УДПУ імені Павла Тичини – Хитруку В.І. Сердечно вдячні за безцінний досвід та можливість познайомити ще більше людей із чудовим українським хоровим мистецтвом!

У вільний від репетицій та конкурсних прослуховувань час, учасники хору знайомилися з країною: відвідали діючий сербський православний монастир Острог (XVII ст.), що знаходиться на висоті 900 м над рівнем моря, де зберігаються мощі його засновника – святого Василя Острозького; православний Цетинський монастир “Різдва Пресвятої Богородиці” (XV ст.); церкву Божа Матір на Скелі і інші храми в містах: Херцег-Новий, Бар, де мали змогу насолодитися неперевершеною акустикою та поділитися своєю творчістю з місцевими та туристами; Которську затоку – найбільшу бухту в Адріатичному морі; Острів Святого Стефана – надзвичайної краси місце, відоме на весь світ. Також, співали в парках, в старому місті, на березі моря і просто на вулицях Бару, Будви, Подгоріци, Тівата.