ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

24-25 листопада 2018 року у концертній залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ».

У ювілейному заході взяли участь творчі колективи та солісти різних напрямків: хореографічні колективи, вокалісти, інструменталісти, оригінальний жанр, театри із Грузії, Білорусії, Литви, США та України.

Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали творчі колективи кафедри хореографії та художньої культури.

За рішенням журі Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – кандидат педагогічних наук, професор Людмила Андрощук) в номінації “Сучасний естрадний танець” та Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Куценко) в номінації “Народний танець” отримали Дипломи І ступеня Х Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ». А також Подяки директора фестивалю за плідну, самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді.

Хореографічні колективи вкотре продемонстрували високу майстерність на міжнародному рівні. Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших творчих здобутків і тільки перемог!

Керівники та учасники танцювальних колективів висловлюють щиру подяку декану факультету мистецтв, кандидату педагогічних наук, доценту – Інні Григорівні Терешко, за розуміння, допомогу в організації поїздки та потужну особисту підтримку!

Роздрукувати публікацію

Прокоментуй!  • листопада 27, 2018

Залишити коментарі:

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

12.12
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
До новорічно-різдвяних свят залишилося зовсім небагато часу, тому на факультеті фізики, математики та інформатики студентська рада на чолі із головою Дмитром Романенком та заступником декана з виховної роботи Яною Усатюк старанно попрацювали над створенням святкової атмосфери. На майстер-класі «Різдвяні прикраси» ст [...]
НА ФАКУЛЬТЕТІ ФІЗИКИ, МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ ЗАПАНУВАВ НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ
11.12
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
17 грудня о 13 годині в актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбудеться зустріч із режисером фільму «Чорний козак» Владиславом Чабанюком. Фентезійний фільм «Чорний Козак» знято по казці Сашка Лірника «Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака і страшне закляття». Ад [...]
ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ РЕЖИСЕРОМ ФІЛЬМУ «ЧОРНИЙ КОЗАК» ВЛАДИСЛАВОМ ЧАБАНЮКОМ
11.12
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Студенти факультету української філології мали змогу поринути у казкову атмосферу «Миколайки». Завдяки головній натхненниці, викладачу кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Лії Лукіної, 7 грудня у Польському культурно-освітньому центрі було проведено чудовий захід, присвячений цьому святу. [...]
У ПОЛЬСЬКОМУ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОМУ ЦЕНТРІ СВЯТКУВАЛИ MIKOŁAJKI

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua