ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

Роздрукувати публікацію

24-25 листопада 2018 року у концертній залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ».

У ювілейному заході взяли участь творчі колективи та солісти різних напрямків: хореографічні колективи, вокалісти, інструменталісти, оригінальний жанр, театри із Грузії, Білорусії, Литви, США та України.

Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали творчі колективи кафедри хореографії та художньої культури.

За рішенням журі Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – кандидат педагогічних наук, професор Людмила Андрощук) в номінації “Сучасний естрадний танець” та Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Куценко) в номінації “Народний танець” отримали Дипломи І ступеня Х Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ». А також Подяки директора фестивалю за плідну, самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді.

Хореографічні колективи вкотре продемонстрували високу майстерність на міжнародному рівні. Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших творчих здобутків і тільки перемог!

Керівники та учасники танцювальних колективів висловлюють щиру подяку декану факультету мистецтв, кандидату педагогічних наук, доценту – Інні Григорівні Терешко, за розуміння, допомогу в організації поїздки та потужну особисту підтримку!

Прокоментуй!  • 27 листопадаа, 2018

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію