ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ВКОТРЕ ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ!

24-25 листопада 2018 року у концертній залі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся Х Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ».

У ювілейному заході взяли участь творчі колективи та солісти різних напрямків: хореографічні колективи, вокалісти, інструменталісти, оригінальний жанр, театри із Грузії, Білорусії, Литви, США та України.

Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали творчі колективи кафедри хореографії та художньої культури.

За рішенням журі Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – кандидат педагогічних наук, професор Людмила Андрощук) в номінації “Сучасний естрадний танець” та Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Сергій Куценко) в номінації “Народний танець” отримали Дипломи І ступеня Х Міжнародного фестивалю-конкурсу «Україна єднає світ». А також Подяки директора фестивалю за плідну, самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток культури суспільства та естетичне виховання молоді.

Хореографічні колективи вкотре продемонстрували високу майстерність на міжнародному рівні. Вітаємо з перемогою! Бажаємо подальших творчих здобутків і тільки перемог!

Керівники та учасники танцювальних колективів висловлюють щиру подяку декану факультету мистецтв, кандидату педагогічних наук, доценту – Інні Григорівні Терешко, за розуміння, допомогу в організації поїздки та потужну особисту підтримку!

Прокоментуй!  • листопада 27, 2018