ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

Мистецтво, якого прагнуть тіло та душа – мистецтво танцю! З кожним роком танець набуває усе більшої популярності. Зростає і кількість охочих продемонструвати свою танцювальну майстерність та вдосконалити хореографічні навички. Танець окриляє, надає впевненості, він дарує гарний настрій, як його виконавцеві, так і глядачам.
29 квітня в Уманському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Тараса Шевченка відбувся ІІІ фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері». Взяти участь у заході, а також вшанувати пам’ять талановитого балетмейстера, відомого діяча, педагога танцювального мистецтва прийшли народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (Керівник – Людмила Андрощук).

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (Керівник – Сергій Куценко).

ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ» ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

Гідне представлення нашого факультету та університету на фестивалі не минуло безслідно. За активну участь у ІІІ фестивалі хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері» та досягнення в розвитку хореографічного мистецтва, високий рівень виконавської майстерності, примноження надбань української культури обидва колективи було нагороджено подяками від директора Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Шевченка Олени Володимирівни Чепки.

ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

2 коментарі до “ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ МИСТЕЦЬКО-ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»”

1. Вітаю, тепер з чистою совістю можна відпочивати)))

2. Ми як завжди показали КЛАС))))))