20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» ПОВЕРНУЛИСЯ З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ З МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ «ЗІРКОВИЙ ПАРАД 2017»

ХОРЕОГРАФІЧНІ КОЛЕКТИВИ «ВІЗАВІ» ТА «ЯВОРИНА» ПОВЕРНУЛИСЯ З ЧЕРГОВОЮ ПЕРЕМОГОЮ З МІЖНАРОДНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВ «ЗІРКОВИЙ ПАРАД 2017»

Однією із найцікавіших форм творчої колективної діяльності студентів та викладачів факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є систематична участь у фестивалях та конкурсах різного рівня. З 24 по 26 листопада у Львівському Палаці культури імені Гната Хоткевича відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв «Зірковий парад 2017».

Серед учасників конкурсу було презентовано творчі колективи із 18 областей України, а також Кіпру, Туреччини та Білорусії.

Представниками факультету мистецтв нашого університету на фестивалі-конкурсі стали учасники Народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Візаві» (художній керівник та балетмейстер Людмила Андрощук) та Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина» (художній керівник та балетмейстер Сергій Куценко).

Майстерність конкурсантів оцінювали високопрофесійне журі: Мар’ян Шуневич – народний артист України, соліст Львівської обласної філармонії, один з перших солістів ВІА «Ватра» Ігоря Білозіра, м. Львів (голова журі); Андрій Демещук – заслужений артист України, екс-соліст заслуженого академічного ансамблю танцю імені Павла Вірського, викладач хореографічних дисциплін Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря, м. Київ (голова журі); Ігор Білик – композитор, член Національної ліги українських композиторів, заслужений діяч естрадного мистецтва України, Лауреат премії імені Олександра Духновича, м. Мукачево; Тетяна Ляшенко – солістка заслуженого академічного ансамблю танцю імені Павла Вірського, м. Київ; Роман Ковальчук – заслужений артист України, поет та композитор, соліст Львівського національного театру опери та балету ім. Соломії Крушельницької, м. Львів; Марк Орловський – заслужений діяч естрадного мистецтва України, директор продюсерського Центру народного артиста України «МАЕСТРО» Григорія Чапкіса, регіональний представник міста Києва Департаменту культури з питань концертної та гастрольної діяльності ВГО «Європейська фестивальна концертна молодіжна ліга», м. Київ; Пен Лю – член Академії танцю в Китаї, Голова Центру культури і мистецтв Китаю, Китай; Олег Климович – заслужений діяч мистецтв України, директор творчо-виробничого об’єднання програм художнього мовлення філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» «Львівська регіональна дирекція, продюсер, м. Львів; Ігор Нетлюх – заслужений артист естрадного мистецтва України, директор продюсерського центру та студії звукозапису «DS SOUND», Голова Міністерства Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів-конкурсів культури і мистецтв України ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга».

За рішенням високоповажного журі Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» нагороджено Дипломом І ступеня у номінації «Естрадний танець» (4 вікова категорія) за хореографічні композиції «Плащ тореадора» та «Матір Дана» (постановки Л. Андрощук);

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Дипломом І ступеня у номінації «Танці народів світу» (4 вікова категорія) за хореографічну композицію «Українські самоцвіти» та єврейський танець «Давайте познайомимось» (постановки С. Куценка).

Приємно відзначити, що керівників хореографічних колективів нагороджено Дипломами за вагомий внесок у розвиток культури та мистецтва дитячої та юнацької творчості талановитої молоді України.

Вітаємо учасників хореографічних колективів «Візаві» та «Яворина», а також їхніх керівників із блискучими результатами на Міжнародному фестивалі-конкурсі культури та мистецтв «Зірковий парад 2017»! Бажаємо подальших творчих звершень, невичерпної наснаги та натхнення!

Поїздка до легендарного міста Львів не завершилася лише участю у фестивалі-конкурсі. Студенти та викладачі мали нагоду побувати у найвідоміших культурно-мистецьких закладах міста.

Незабутні враження у пам’яті учасників хореографічних колективів залишив візит до Львівського національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької з метою перегляду балетної вистави «Жізель» (хореографія Ж. Кораллі, Ж. Перро та М. Петіпа). У головних ролях (Жізель та графа Альберта) виступили зіркове подружжя – заслужені артисти України Катерина Кухар та Олександр Стоянов.

Цікавим та пізнавальним стало відвідування екскурсійною групою студентів та викладачів справжньої окраси Львова – Палацу Потоцьких, величної будівлі у стилі французького неоренесансу кінця XIX століття та перегляд виставки європейського мистецтва ХIV-ХVІІІ століть, представленої найкращими творами: українською іконою XV ст. «Св. Параскевою», полотнами М. Базаїтi, Я. Цуккi, С. Рiччi, Ж.-Е. Лiотара, Ж. Герена, Ф. Гойї. Серед найвідоміших експозицій також портрет Інфанти Маргарити, який має велику музейну та історичну цінність і дає уяву про високий художній рівень школи Веласкеса.

Вражаючі спогади залишило також відвідування захоплюючих архітектурних перлин міста, серед яких центр громадського та культурного життя міста протягом 500 років, серце Львова, історичний початок європеїзації України – Площа Ринок. Саме тут, в середині ХІV століття німецькі колоністи за дорученням короля Казимира ІІІ започаткували класичне європейське місто з класичною ринковою площею. Польський король зводив місто за найдосконалішими тогочасними будівельними технологіями, він запросив для цієї мети ремісників та будівельників з Німеччини. У наступні століття архітектурну досконалість Ринку доповнювали італійські та австрійські архітектори.

Яскраві враження залишив візит до Львівської міської ратуші, де й досі перебуває міська рада Львова. Також студенти відвідали Домініканський собор, величну архітектурну пам’ятку пізнього бароко з оригінальним скульптурним оздобленням, церкву Святої Софії – культову споруду XVIII століття, Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької та ін.

Загалом, подорож до легендарного міста Лева справила на студентів та викладачів незабутні враження та викликала море позитивних емоцій.

Учасники творчих колективів, викладачі кафедри хореографії та художньої культури висловлюють подяку декану факультету мистецтв доц. Терешко Інні Григорівні, завідувачу кафедри хореографії та художньої культури доц. Андрощук Людмилі Михайлівні за підтримку та допомогу в реалізації незабутньої подорожі.

Залишити відповідь

Схожі новини

КАФЕДРА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИКАФЕДРА ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ЗАПРОШУЄ НА КОНЦЕРТ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОЇ МУЗИКИ

27 квітня 2015 року о 14.00 в актовій залі нового корпусу УДПУ імені Павла Тичини відбудеться концерт інструментальної музики за участю студентів та викладачів кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні 28 вересня  свій  День народження  відзначає   кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри  образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталівна. Шановна імениннице! Прийміть щирі вітання з нагоди цього світлого свята. Бажаємо невичерпного натхнення