ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХОРЕОГРАФИ НЕ ТІЛЬКИ ТАНЦЮЮТЬ АБО КВІТИ-ГІГАНТИ В ТАНЦКЛАСІ

ХОРЕОГРАФИ НЕ ТІЛЬКИ ТАНЦЮЮТЬ АБО КВІТИ-ГІГАНТИ В ТАНЦКЛАСІ

В рамках дисципліни «Народний костюм і сценічне оформлення» (викладач – Л. Ю. Гекалюк) студенти хореографи щоразу відкривають все нові і нові грані своїх можливостей.

Навчальний курс «Народний костюм і сценічне оформлення» розкриває значимість художнього оформлення танцювального номеру та хореографічної вистави, знайомить студентів з історією виникнення одягу та костюму, з особливостями національних костюмів народів світу та регіональними особливостями українського національного вбрання, знайомить студентів зі специфікою виготовлення декорацій, бутафорії, реквізиту. Та головне це практична творча робота студентів. Наприклад минулого року, студенти власноруч виготовляли головні убори і прикраси до хореографічної постановки «Матір-Дана».

Нині майбутні педагоги створюють реквізит та декорації для хореографічної вистави «Муха-Цокотуха», що має стати фінальним акордом у захисті навчальної практики студентів 3-4 курсів. Гігантські квіти, цукерки, сосиски та інші вироби щоразу дивують усіх, хто бачить ці роботи. І всі вже з нетерпінням очікують прем’єри, яка відбудеться 22 березня о 13.00 в актовій залі нового корпусу УДПУ.

Майбутні хореографи розуміють, що поставити танок це лише третина усієї роботи, а далі ідуть тренування, створення художнього образу і сценічне оформлення номеру, а це і костюми, і реквізит, і декорації… Тож, наші студенти щоразу переконуються, що сучасний вчитель – це творець, який вміє швидко адаптуватися до нових умов, перебудувати свою діяльність на вимогу часу, бути універсальним і при цьому залишатись цікавим і неповторним для своїх дітей, професіоналом у всіх його проявах.