ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ГОРИЗОНТИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

ГОРИЗОНТИ АКАДЕМІЧНОЇ МОБІЛЬНОСТІ

Роздрукувати публікацію

Кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та кафедра хореографії Полтавського національного університету імені В.Г.Короленка на підставі угоди домовились спільно діяти з метою об’єднання зусиль щодо реалізації програм академічної мобільності для учасників освітнього процесу, які навчаються на освітніх рівнях бакалавра, магістра та доктора філософії.

Реалізацію співпраці розпочато з вивчення деяких дисциплін здобувачами вищої освіти ОС бакалавр. Студенти психолого-педагогічного факультету Полтавського національного університету імені В. Г.Короленка Юхименко Д., Коваленко В., Василенка М., Іванченко А. вивчають в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини дисципліни «Теорія та методика класичного танцю» та «Теорія та методика народно сценічного танцю». Студенти УДПУ Кисла Д. та Свистун М. опановують класичний та народний танець в Полтавського національного університету імені В.Г.Короленка.

Творча співпраця викладачів та студентів сприяє обміну досвідом, вдосконаленню робочих програм  та освітніх програм.

Викладачі та здобувачі вищої освіти на спільних зустрічах відзначили, що успішний досвід академічної мобільності спонукає до подальшої співпраці та реалізації спільних творчих проєктів в майбутньому.

Прокоментуй!  • 23 Грудня, 2020

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію