ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГОСТЬОВА ЛЕКЦІЯ З ДИСЦИПЛІНИ «МИСТЕЦТВО БАЛЕТМЕЙСТЕРА» ЗАСЛУЖЕНОГО ДІЯЧА МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ, ЗАВІДУВАЧА КАФЕДРИ ХОРЕОГРАФІЇ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА ВОЛОДИМИРА ГРЕКА

Стало гарною традицією кафедри хореографії та художньої культури долучати до освітнього процесу професіоналів-практиків. Заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри хореографії Київського університету імені Бориса Грінченка Володимир Грек в рамках вивчення теми «Формування індивідуального стилю в балетмейстерській діяльності» з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» провів он-лайн лекцію (на платформі Google Meet https://meet.google.com/dpm-rzvs-nsm?authuser=0) для здобувачів І рівня вищої освіти ОП Хореографія та ОП Середня освіта (Хореографія) (Художня культура) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з дисципліни «Мистецтво балетмейстера» (викладачі: кандидат педагогічних наук, доцент Андрощук Людмила Михайлівна та кандидат педагогічних наук, доцент Заєць Світлана Сергіївна).

Володимир Анатолійович ознайомив здобувачів вищої освіти з особистим досвідом балетмейстерської діяльності. Розкрив секрети творчої постановочної роботи та проаналізував особливості створення хореографічної композиції «Пташина молитва».

Студенти переглянули авторські роботи Грека Володимира та висловили своє бачення і розуміння хореографічних композицій. Автор наголосив на залежності сприймання хореографічних композицій від особистого світогляду та специфіки світосприйняття.

Адміністрація факультету мистецтв щиро дякує Греку Володимиру за змістовну лекцію та адміністрації Інституту мистецтв  Київського університету імені Бориса Грінченка за співпрацю.