ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

08 червня 2022 року у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти світу».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Обідник Андрій (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни) і виборов Гран Прі у ІV віковій категорії.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»МАЙСТЕР-КЛАСИ В ЦЕНТРІ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ «ПРОЛІСОК»

Здобувачі 1 курсу ОС «Бакалавр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Гримайло Анна, Волошин Єлізавєта, Гулинін Ростислав разом із командою-учасницею інноваційної програми для дітей та молоді UPSHIFT «Open world» з

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!ЩЕДРИЙ ВЕЧІР – ДОБРИЙ ВЕЧІР, ДОБРИМ ЛЮДЯМ НА ЗДОРОВ’Я!

Шановні викладачі, студенти! Прийміть найтепліші побажання та привітання з наступаючим Старим Новим роком, з Маланкою, з Василем, з Щедрим вечором! Бажаємо Вам здоров’я міцного, настрою піднесеного, удачі постійної! Нехай збувається

ВИСТАВКА БОРИСА ЯЦЮКА — «ЧАС, ЩО ТЕЧЕ КРІЗЬ НАС»ВИСТАВКА БОРИСА ЯЦЮКА — «ЧАС, ЩО ТЕЧЕ КРІЗЬ НАС»

1 червня в Уманському художньому музеї  відбулося відкриття  персональної виставки уманського художника, філософа та щирого патріота Бориса Яцюка — «Час, що тече крізь нас».  На виставку завітали студенти ІІІ курсу