20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

ГРАН ПРІ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ

08 червня 2022 року у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Таланти світу».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв: студент кафедри інструментального виконавства Обідник Андрій (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни) і виборов Гран Прі у ІV віковій категорії.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Схожі новини

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні друзі! Минає 2015 рік… Він був зовсім непростим. Зроблено багато добрих справ, відбулося чимало різних подій, які сколихнули нашу свідомість на краще майбутнє. Тож нехай наступаючий 2016 рік розіб’є

ВІДБУВСЯ IV ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»ВІДБУВСЯ IV ФЕСТИВАЛЬ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА ІМЕНІ ВАДИМА КОСТРИЦІ «НА КИЧЕРІ»

30 квітня, у приміщенні Міського будинку культури відбувся IV фестиваль хореографічного мистецтва імені Вадима Костриці «На Кичері». Цьогоріч фестиваль розквітнув яскравими барвами народної хореографії. Уже четвертий рік поспіль учасником фестивалю

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Король Анатолій Миколайович. Шановний Анатолію Миколайовичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо