ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.

ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.

25 квітня у виставковому центрі державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулася презентація творчого доробку студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, що стало гарною традицією.

На відкриття виставки завітали високоповажні гості: проректор з гуманітарних питань УДПУ, канд. пед. наук, доцент, заслужений працівник освіти України Балдинюк Дмитро Іванович, декан мистецько-педагогічного факультету, канд. історичних наук, доцент Дудник Олена Володимирівна, заслужений майстер народної творчості України, канд. пед.. наук, доцент кафедри теорії і методик дошкільної освіти Поліщук Олена Василівна, доктор пед. наук, професор, завідувач кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління Пащенко Дмитро Іванович, голова об’єднання творчої інтелігенції Уманщини Шандра Сергій Іванович, викладачі, студенти університету, та багато інших.

ГОСТІ

Відкрив виставку проректор з гуманітарних питань УДПУ Балдинюк Д.І., відзначивши майстерність творчого пошуку юних талантів та їхніх наставників, які представили свої роботи глядачам.

БАЛДИНЮК

Експозиція виставки налічує близько сотні робіт образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, виконаних у різних художніх техніках: живопис (олія, гуаш, пастель, акварель), графіка (олівець, туш, перо, сангіна, ліногравюра, акватинта), декоративний розпис, мальованки, ляльки-мотанки, вишивка, бісероплетіння, флористика, роботи з соломки, батик, кераміка, а також навчальні роботи з художньо-прикладної графіки (плакати), художнього конструювання (трансформація поверхні).

На виставці представлені твори випускників, а нині навчальних майстрів кафедри Віктора Лисинюка, Олени Одноволової. Цікаві роботи у техніці декоративного живопису на склі представила студентка 4 курсу Ярослава Сердюк.

Експонуються також живописні роботи студентки 3 курсу Оксани Лавриченко, учасниці ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з образотворчого мистецтва, яка проходила в Ужгороді 10-13 квітня цього року. А також багато цікавих оригінальних робіт наших талановитих студентів, які з радісним хвилюванням чекали відкриття виставки, адже для багатьох із них вона – перша, своєрідний творчий дебют. Тож бажаємо усім учасникам виставки натхнення і нових робіт!

ЛЯЛЬКИ
НА СКЛІ
ГОСТІ 3

Щиро вдячні господарям державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань»: директору Мельничуку Олександру Вікторовичу, Сорокіній Людмилі Вікторівні та всім їхнім колегам, які допомагали в організації виставки!

Виставка експонуватиметься протягом місяця. Запрошуємо всіх небайдужих до прекрасного уманчан та гостей міста відвідати творчий звіт кафедри образотворчого мистецтва!

2 коментарі до “ХУДОЖНЯ ВИСТАВКА ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА.”

1. Роботи наших викладачів і студентів дісно вражають!!! Особливо зачаровують картини Ярослави Сердюк, студентки 4 курсу спеціальності “Образотворче мистецтво”, виконані олійними фарбами на склі… Це надзвичайно!!!
    Щиро дякую організаторам цієї виставки!
    Хто ще не був – обов’язково завітайте! Не пошкодуєте!!!

2. Переглянувши фото, я жалкую що не була присутньою на цьому заході. Все виглядає дуже красиво!