ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ І МІСЦЕ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

І МІСЦЕ В МІЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ

Здобувачка вищої освіти 1 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Дар’я СЕМЕНОВА здобула диплом 1 ступеня в V Міжнародному багатожанровому конкурсі мистецтв «Моя мистецька Україна» в 4 віковій категорії в номінації: Декоративно-прикладне мистецтво, творча робота під назвою «Сонячний цвіт» гарячий батик. Керівник Ярослава ГОЛУБЕНКО, викладач кафедри образотворчого мистецтва.

Факультет мистецтв сприяє позааудиторній діяльності,  саморозвитку й самореалізації наших студентів, поглиблене уявлення про себе як про особистість і професіонала спонукає наших здобувачів вчитися чомусь новому та цікавому.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва та студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення у вивченні нових напрямів у мистецтві.

МІЖНАРОДНЕ АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ, ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ПУБЛІКАЦІЇ В НАУКОВИХ ПЕРІОДИЧНИХ ЖУРНАЛАХМІЖНАРОДНЕ АГЕНТСТВО З РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ, ОСВІТИ І НАУКИ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ПУБЛІКАЦІЇ В НАУКОВИХ ПЕРІОДИЧНИХ ЖУРНАЛАХ

Міжнародне агентство з розвитку культури, освіти і науки, Австралія, Мельбурн (International Agencyfor the Development of Culture, Education and Science, Australia, Melbourne) у співпраці з Мельбурнським університетом (University of Melbourne) запрошують

ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!ПОСВЯТА ПЕРШОКУРСНИКІВ!

1 вересня відбувся ритуал Посвяти першокурсників мистецько-педагогічного факультету у студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Почесну місію відкриття Дня знань та ритуалу Посвяти першокурсників у студенти було покладено

ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!ВІТАЄМО З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

23 серпня – День Державного Прапора України! Щороку напередодні Дня незалежності ми вшановуємо одну із головних національних святинь ‒ Державний Прапор України. З любов’ю до України, з повагою до минулого