ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » І ЗНОВУ ПЕРМОГА НА МIЖНАРОДНОМУ КОНКУРСІ ТАЛАНТIВ «PARADE OF STARS 2020» (м. КРАКІВ, ПОЛЬЩА)

У квiтнi у мiстi Краків (Польща) вiдбувся Мiжнародний конкурс талантiв «Parade of Stars 2020».

Представляла наш університет на конкурсі у номінації «Естрадний вокал» талановита студентка факультету мистецтв Марiя Павлишина.

Під керівництвом заслуженого працівника культури України, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри музикознавства та вокального-хорового мистецтва Петра Волошина Марія здобула диплом I ступеня.

Вітаємо студентку та її керівника з перемогою! Бажаємо подальших творчих успіхів та творчих здобутків!

Прокоментуй!  • 18 Червня, 2020