ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІХ ВСЕУКРАЇНСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «МИСТЕЦЬКА ОСВІТА У КОНТЕКСТІ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ»

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Музичне мистецтво.
  2. Образотворче мистецтво.
  3. Декоративно-прикладне мистецтво.
  4. Мистецтво дизайну.
  5. Хореографічне мистецтво.
  6. Педагогічний дискурс у контексті мистецької освіти.

ФОРМА ПРОВЕДЕННЯ: ДИСТАНЦІЙНА
Ідентифікатор конференції 3307280314
Код доступа 0101

Відкриття конференції – 12 травня 2022 року об 11:00.

Регламент:

–        доповіді на пленарному засіданні – до 20 хв.;

–        доповіді на секційних засіданнях – до 10 хв.;

–        повідомлення – до 5 хв.

Тези доповідей будуть видрукувані у збірнику матеріалів конференції «Мистецька освіта у контексті євроінтеграційних процесів».

Більш детальну інформацію про конференцію можна отримати:

Тел.: (096)849-26-73, (063)679-14-26 – Коваленко Анатолій Сергійович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

E-mail: kovalenkonext.as@gmail.com

Завантажити (DOCX, 447KB)

Запрошуємо всіх зацікавлених!

ВІДБУЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ 85-РІЧЧЯ УНІВЕРСИТЕТУ!ВІДБУЛОСЯ СВЯТКУВАННЯ 85-РІЧЧЯ УНІВЕРСИТЕТУ!

19 листопада 2015 року в актовій залі нового корпусу відбулося святкове зібрання з нагоди відзначення 85-річчя Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У святковій залі зібралася уся велика і

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ “ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ”РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСУ УЧНІВСЬКИХ ТА СТУДЕНТСЬКИХ ТВОРЧИХ РОБІТ “ШЕВЧЕНКО В МОЄМУ СЕРЦІ”