23 листопада 2018 року в рамках проведення Дня Відкритих Дверей на факультеті мистецтв відбулась ІІ Всеукраїнська учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва, учасниками якої стали учні 9-11 класів м. Умань, м. Христинівка, м. Жашків, с. Дмитрушки, с. Родниківка, с. Іванівка.
Учасники олімпіади представили на розгляд журі свої авторські творчі роботи в різних художніх техніках та виконали тестові завдання з теорії образотворчого мистецтва. Показали високий рівень теоретичних знань та практичних умінь! Із тестами справились усі. А роботи були такі чудові і різнопланові, що складно було вирішити, яка заслуговує найвищий бал!
За результатами олімпіади, дипломи переможця І ступеня отримали:
Бондар Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана);
Вайнагій Вікторія (Дмитрушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Марценюк Дар`я (Навчально-виховний комплекс «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»);
Мазуренко Софія (Дмитрушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Радченко Валентин (Дмитрушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Кузьменко Юлія (Уманська загальноосвітнья школа І-ІІІ ступенів №3);
Козачинська Аріна (Уманська загальноосвітнья школа І-ІІІ ступенів №3 );
Куліш Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);
Плахотнюк Марія (УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»).
Дипломи переможця ІІ ступеня отримали:
Підгородецька Олександра (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2);
Самар Марія (Уманська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №4);
Святина Іван (УНВК №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»;
Семенько Діана (Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Склярук Вікторія (Жашківська спеціалізована школа №1 з поглибленим вивченням окремих предметів);
Ступак Захар (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2);
Такова Ірина (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І.Чуйкова);
Томачук Вікторія (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2);
Кревсун Олександра (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2).
Дипломи переможця ІІІ ступеня отримали:
Кондратюк Дана (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова);
Кривоніс Лілія (Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка);
Попова Олександра (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова);
Рожок Анастасія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана);
Семенюк Аліна (Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка);
Соболенко Лілія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана);
Хоменко Вероніка (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2);
Чапуріна Валерія (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана)
Крохмаль Дар’я (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);
Жарук Мілана (УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Москович Олександра (УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Марченко Катерина (УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Щиро дякуємо усім вчителям образотворчого мистецтва, які підготували учасників олімпіади:
Гущину Олександру Сергійовичу (Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Цимбал Світлані Миколаївні (Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2);
Віштак Світлані Григорівні (Дмитрушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
Маціборко Вікторії Сергіївні (Родниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка);
Деркач Тетяні Олексіївні (Жашківська спеціалізована школа №1 поглибленим вивченням окремих предметів );
Бутенко Галині Борисівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 ім. М.П. Бажана);
Мустафіній Галині Іванівні (НВК «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання»);
Половець Діані Станіславівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім.В.І. Чуйкова);
Козиненко Тетяні Михайлівні (Уманський навчально-виховний комплекс №17 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»);
Дунаєвій Ліні Володимирівні (УНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 – колегіум»);
Нижник Людмилі Михайлівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14);
Дашкевич Людмилі Володимирівні (Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3).
Дякуємо за співпрацю! Бажаємо успіхів, натхнення на творчість і талановитих учнів!