20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІІ ЗИМОВА ШКОЛА УКРАЇНСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ ДОСЛІДНИКІВ ОСВІТИ «ЄВРОПЕЙСЬКІ ІНДИКАТОРИ ЯКОСТІ ОСВІТНІХ ДОСЛІДЖЕНЬ»

Завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, професор Андрощук Людмила Михайлівна стала учасником ІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» (м. Умань 23-28 січня 2019 року), яка проводилась в рамках проекту УАДО «Европейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні», що співфінансується Програмою Erasmus+ Европейського союзу. Співорганізатором заходу став Уманський державний педагогічний університету імені Павла Тичини.

Тренерами ІІ Зимової школи УАДО виступили:
Світлана Щудло, професор, президент Української асоціації дослідників освіти (Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка);
Оксана Заболотна, професор, віце-президент Української асоціації дослідників освіти (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини);
Сергій Курбатов, професор, головний науковий співробітник відділу інтернаціоналізації вищої освіти (Інститут вищої освіти Національної академії педагогічних наук України);
Юрій Ковальчук, доцент (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя);
Олександр Длугопольський, професор (Тернопільський національний економічний університет);
Олена Ковальчук, професор (Луцький національний технічний університет);
Тетяна Гора, експерт в галузі освіти;
Наталя Горук, доцент (Львівський національний університет імені Івана Франка);
Володимир Сацик, доцент, експерт у галузі освіти;
Людмила Загоруйко, доцент (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини);
Тетяна Лісова, доцент (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя).

27 учасників школи з різних куточків України впродовж 6 днів знайомились з Європейськими індикаторами якості освіти.

Знання та досвід, отримані в процесі роботи Школи, будуть репрезентовані на VI міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яку буде проведено 19 квітня 2019 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

P.S. Щиро дякую за знання, досвід, спілкування, позитивні емоції, неймовірну атмосферу, гостинність!

З повагою Людмила Андрощук