ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

ІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА З ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

В рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 15 березня 2019 року проводиться ІІІ Регіональна учнівська олімпіада з образотворчого мистецтва (далі Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, стимулювання їх творчої праці, створення умов для творчого зростання юних обдарувань у галузі образотворчого мистецтва.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, профільних та позашкільних навчальних закладів, а також студенти педагогічних, гуманітарних коледжів та коледжів мистецького спрямування.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

За рішенням членів журі переможці Олімпіади будуть нагороджені дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікатами учасників Олімпіади.

Контактна інформація:
067 473 01 48 – Музика Ольга Яношівна, завідувач кафедри образотворчого мистецтва;
093 913 65 39 – Базильчук Леонід Володимирович, доцент кафедри образотворчого мистецтва;
097 510 24 75 – Семенова Олена Віталіївна, старший викладач кафедри образотворчого мистецтва.
Заповнені анкети учасників та фото робіт просимо надсилати на електронну адресу kafedra_om@meta.ua з поміткою «Олімпіада» до 14 березня.