ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

ІІІ РЕГІОНАЛЬНА УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКА ОЛІМПІАДА З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

У рамках проведення Дня відкритих дверей на базі кафедр музикознавства та вокально-хорового мистецтва й інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 15 березня 2019 року відбудеться ІІІ Регіональна учнівсько-студентська олімпіада з музичного мистецтва (далі – Олімпіада).

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, заохочення інтересу учнів та студентів до музично-теоретичних дисциплін, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов для творчості обдарованої учнівської та студентської молоді в галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненнями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні музичних шкіл і закладів загальної середньої освіти, а також студенти закладів вищої освіти (училищ, коледжів).

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедр музикознавства та вокально-хорового мистецтва й інструментального виконавства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Контактна інформація
093 924 31 50 – Семенчук Василь Васильович, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва;
067 288 83 55 – Радзівіл Тетяна Анатоліївна, доцент кафедри інструментального виконавства.

Для участі в Олімпіаді заповніть анкету учасника та надішліть за однією із вказаних електронних скриньок:
kafedra_m@meta.ua,
kafedra-iv@meta.ua