ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ!

Кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини оголошує набір на 2019-2020 навчальний рік: за освітніми ступенями “Бакалавр” та “Магістр” на освітні програми: 014 Середня освіта. Хореографія та 024 Хореографія.

Освітній процес на кафедрі хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини здійснюється з урахуванням можливостей сучасних інформаційних технологій навчання та орієнтований на формування освідченої, гармонійно розвиненої творчої індивідуальності, здатної до постійного оновлення наукових знань, професійної мобільності та швидкої адаптації до змін у соціально-культурній сфері.

Вихідними положеннями концепції діяльності кафедри є:
– фундаментальність, безперервність, багаторівневість підготовки фахівців;
– відповідність освіти загальнодержавним стандартам;
– відродження та розвиток національної культури, традицій і звичаїв нашого народу;
– престижу знань;
– рівноправність світоглядних позицій у освітньому процесі;
– динамічність у зміні профілів підготовки фахівців з урахуванням потреб регіону в педагогічних кадрах.

Сфера працевлаштування: заклади базової середньої освіти, заклади дошкільної та позашкільної освіти.

Професійні назви робіт:
– вчитель хореографії в початковому навчально-виховному закладі;
– вчитель хореографії в загальноосвітньому навчальному закладі;
– керівник хореографічної студії;
– керівник дитячого хореографічного (танцювального) колективу (гуртка);
– вчитель художньої культури;
– педагог-організатор.

Контактна інформація:
Еmail: kafedra_horeografii@ukr.net
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат:
Завідувач кафедри: (067) 810-92-98 (Андрощук Людмила Михайлівна);
Координатор з профорієнтаційної роботи: (096) 439-97-49 (Бикова Ольга Вікторівна).

Не зволікай, обирай навчання на кафедрі хореографії та художньої культури
УДПУ імені Павла Тичини!