ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА ХОРЕОГРАФІЇ ТА ХУДОЖНЬОЇ КУЛЬТУРИ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ 014 “СЕРЕДНЯ ОСВІТА. ХОРЕОГРАФІЯ” ТА 024 “ХОРЕОГРАФІЯ”!

Шановні абітурієнти! Кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує талановиту молодь на навчання за спеціальностями: 024 “Хореографія” та 014 “Середня освіта. Хореографія”!

Освітньо-професійні програми підготовки фахівців хореографії передбачають вивчення різних напрямів хореографічного мистецтва (класичний танець, народно-сценічний танець, сучасний танець, сучасний бальний танець, український народний танець, мистецтво балетмейстера та ін.). Серед професорсько-викладацького колективу – кандидати та доктори наук, доценти та професори, народний артист України, основною метою яких є професійний та творчий розвиток студентів! Наші студенти мають нагоду стати учасниками хореографічних колективів університету, зміст підготовки в яких насичений активною участю у концертній, фестивально-конкурсній діяльності всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Для вступу на спеціальність 024 “Хореографія” абітурієнт подає сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: українська мова та література, історія україни, а також творчий конкурс з хореографії.

Для вступу на спеціальність 014 “Середня освіта. Хореографія” абітурієнт подає сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання з предметів: українська мова та література, історія україни та географія або іноземна мова.

Не зволікай, обирай навчання на кафедрі хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Наш пріоритет – якісна освіта! Ваш вибір – УДПУ імені Павла Тичини!