ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КАФЕДРА МУЗИКОЗНАВСТВА ТА ВОКАЛЬНО-ХОРОВОГО МИСТЕЦТВА ОГОЛОШУЄ КОНКУРС (ДИСТАНЦІЙНИЙ) «АВТОРСЬКОЇ ПІСНІ ТА СПІВАНОЇ ПОЕЗІЇ»

Метою проведення конкурсу є виявлення талановитих особистостей і надання їм можливості реалізації свого творчого потенціалу, формування і розвиток творчих здібностей, естетичного смаку студентської молоді.

Конкурс відбудеться у номінації «авторська пісня» та «співана поезія». До участі запрошуються виконавці з творами на власні україномовні тексти (авторська пісня) та учасники, що мають музичні твори на вірші українських поетів, або інтерпретації народних пісень (співана поезія).

Автори пісень супроводжують свої твори грою на музичних інструментах (гітара, фортепіано та ін.), або співають під супровід аудіо-запису.

Взяти участь можуть студенти університету, попередньо заповнивши заявку на участь у конкурсі до 17 квітня 2020 року.

Для дистанційної участі у конкурсі потрібно:

Надіслати організаторам (координати додаються) посилання на відеозапис вашого виступу (вашого колективу) на Ютубі (або відеофайл цього виступу).

Результати конкурсу будуть розміщені та висвітлені на сайті факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини.

Усі учасники конкурсу отримують дипломи.

Переможці конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.

Заявки надсилати на електронну адресу: kafedra_m@meta.ua з написом – «конкурс»

Контактна особа – Анна Поліщук, тел.: 096 560 57 54

Анкета учасника конкурсу: