ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » КАФЕДРА ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА ЗАПРОШУЄ УЧНІВ СТАРШИХ КЛАСІВ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ЗАГАЛЬНОМІСЬКОМУ КОНКУРСІ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «МИ МАЛЮЄМО ВЕСНУ»

Кафедра образотворчого мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує учнів старших класів взяти участь в загальноміському конкурсі учнівської творчості «Ми малюємо весну», який відбудеться 3 березня 2018 року о 14:00 год. в рамках проведення Дня відкритих дверей за адресою: Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28, новий корпус УДПУ імені Павла Тичини.

Прокоментуй!  • лютого 24, 2018