ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТВОРЧІ КОЛЕКТИВИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ВІТАЛИ ЖІНОЦТВО УНІВЕРСИТЕТУ З МІЖНАРОДНИМ ЖІНОЧИМ ДНЕМ!

5 березня факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за участі творчих колективів вітав святковим концертом усіх дівчат та жінок університету з Міжнародним жіночим днем!

Зустрічали гостей концерту в холі університету інструментальний ансамбль «Музичні візерунки», а також картинна виставка весняних та жіночих образів, виконаних студентами та майстрами кафедри образотворчого мистецтва.

Зі словами святкових побажань до прекрасної половини людства звернулися ректор університету, професор, Заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний; голова профспілкового комітету університету, доцент Валентин Хитрук.

Яскравим подарунком напередодні свята стала концертна програма творчих колективів факультету мистецтв. Перед глядачами виступали: чоловічий гурт «Гонта» у складі Заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Валентина Купчика та Петра Волошина, народний хор «Кобзар», фольклорний ансамбль «Софія» (керівник – Василь Семенчук) під акомпонемент концертмейстера кафедри музиконавства та вокально-хорового мистецтва Івана Біленького, ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук), ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко), дует гітаристів «Містерія» (керівник – Анатолій Коваленко), інструментальний дует «Ренесанс» (керівник – Тетяна Радзивіл), Молодіжний камерний хор (керівник та диригент – Оксана Прокулевич).

Своїм чарівним вокалом радували виконавці-солісти: Валентина Шевчук, Євгеній Городничий, Артем Зорський. Соло на баяні продемонстрував концермейстер кафедри хореографії та художньої культури Анатолій Карчов. Веселий настрій глядачам дарував Олександр Бадяка, який вміло та талановито прочитав гумореску (керівник – Наталія Алексеєва).

Вітаємо Вас, дорогі жінки, з таким чудовим святом! Бажаємо Вам здійснення мрій, щирого кохання та добра! Ви чарівні!