ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА

КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА

10 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася визначна подія, яка не могла залишити байдужим нікого ‒ гра КВК за кубок ректора УДПУ ім. П.Тичини.
Гумористична битва проходила в актовій залі нового корпусу, в якій брали участь 5 команд: «Іст Фак» ‒ історичний факультет, «Каркаде» ‒ факультет соціальної та психологічної освіти, «Ввасабі» ‒ факультет іноземної філології, команда «Максимум» ‒ технолого-педагогічного факультету, і звичайно ж «Бабський батальйон» ‒ мистецько-педагогічного факультету.
Учасниками команди «Бабського батальйону» були студенти 22 групи Марищук Анастасія та Замойська Аліна, студенти 31 групи Гальчинська Вікторія та Миколаєнко Володимир, студентка 21 групи Солдатова Олександра, а також студентка 11 групи Оленіна Надія.
Участь у грі включала в себе три завдання на тему «Через терни до зірок», а саме «Візитка», «Розминка» та «Імпровізація», в кожному з яких команда достойно представила себе.

КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА

Виступи нашої команди вирізнялися з поміж інших запальними танцями, сценками-мініатюрами, гуморесками та піснями. Усі учасники команди отримали море позитивних емоцій та зарядили всіх своїм виступом.

Від імені студентської ради висловлюється подяка декану мистецько-педагогічного факультету Дудник Олені Володимирівні та Криворотенко Анастасії Юріївні ‒ заступнику декана з виховної роботи за допомогу у проведенні цього дійства, а також всім присутнім у залі за щирі оплески і підтримку.

1 коментар  • листопада 11, 2014