ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА

КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА

Роздрукувати публікацію

10 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася визначна подія, яка не могла залишити байдужим нікого ‒ гра КВК за кубок ректора УДПУ ім. П.Тичини.
Гумористична битва проходила в актовій залі нового корпусу, в якій брали участь 5 команд: «Іст Фак» ‒ історичний факультет, «Каркаде» ‒ факультет соціальної та психологічної освіти, «Ввасабі» ‒ факультет іноземної філології, команда «Максимум» ‒ технолого-педагогічного факультету, і звичайно ж «Бабський батальйон» ‒ мистецько-педагогічного факультету.
Учасниками команди «Бабського батальйону» були студенти 22 групи Марищук Анастасія та Замойська Аліна, студенти 31 групи Гальчинська Вікторія та Миколаєнко Володимир, студентка 21 групи Солдатова Олександра, а також студентка 11 групи Оленіна Надія.
Участь у грі включала в себе три завдання на тему «Через терни до зірок», а саме «Візитка», «Розминка» та «Імпровізація», в кожному з яких команда достойно представила себе.

КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА

Виступи нашої команди вирізнялися з поміж інших запальними танцями, сценками-мініатюрами, гуморесками та піснями. Усі учасники команди отримали море позитивних емоцій та зарядили всіх своїм виступом.

КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА КОМАНДА КВН МПФ «БАБСЬКИЙ БАТАЛЬЙОН» ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ У ГРІ НА КУБОК РЕКТОРА

Від імені студентської ради висловлюється подяка декану мистецько-педагогічного факультету Дудник Олені Володимирівні та Криворотенко Анастасії Юріївні ‒ заступнику декана з виховної роботи за допомогу у проведенні цього дійства, а також всім присутнім у залі за щирі оплески і підтримку.

1 коментар  • 11 листопадаа, 2014

Коментарі

Інна. пише:
15 листопадаа, 2014 в 10:02

Молодці,дуже сподобалась ваша гра!!!

Залишити коментарі:

 

Контактні дані адміністратора сайту:

Телефони: (093)-188-35-45; (096)-171-61-75.
Email: kutsenko.udpu@gmail.com
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію