ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

24 вересня відбувся концерт-презентація студентів-першокурсників спеціальності «Музичне мистецтво» факультету мистецтв, організований та проведений викладачами кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін та кафедрою інструментального виконавства.
Студенти яскраво представили інструментальні та вокальні твори різних жанрів. У залі були присутні студенти старших курсів спеціальності «Музичне мистецтво», які підтримували своїх молодших друзів.

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Гостями на святі стали викладачі на чолі з деканом факультету заслуженим працівником культури України, доцентом Ятлом Леонідом Петровичем.

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Розпочала концертну програму студентка 16 групи Черніченко Катерина, виконавши фортепіанну п’єсу «Гроза» (клас викладача Бойко Ірини Михайлівни).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Студентка 12 групи Жорнік Анна виконала пісню «Перепілочка» (клас доцента Волошина Петра Миколайовича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Студент 16 групи Нетребенко Антон під супровід концертмейстера Хижко Ольги Володимирівни виконав «П’єсу в соль мінорі» (клас викладача Мельниченка Руслана Карповича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Студентка 38 групи Новосільська Юлія захопила всіх грою «Етюду-картини соль мінор» С. Рахманінова (клас доцента Кремешної Тетяни Іванівни).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Студентка 38 групи Борило Тетяна зачарували всіх своїм голосом, виконавши пісню «One night only» з репертуару Дженіфер Хадсон (клас старшого викладача Балдинюк Надії Андріївни).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Цимбал Вікторія, студентка 56-м групи виконала «Лист №7» (клас викладача Коваленка Анатолія Сергійовича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Студент 16 групи Лимар Олександр – «Дитяча сюїта №1 ч.1 «Сумно» (клас професора Устименко-Косоріч Олени Анатоліївни).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Нікого в залі на залишила байдужим Кузнєцова Вероніка, студентка 12 групи, виконавши пісню «Мама» з репертуару Аліни Гросу (клас доцента Волошина Петра Миколайовича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Студент 38 групи Іванов Владислав вразив всіх, виконавши твір Роба Лейтхема «Заповнюючи тишу» (клас викладача Мельниченка Руслана Карповича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Рачиба Євген, студент 38 групи виконав «Романс» (клас викладача Радченка Сергія Петровича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Тимошенко Римма, студентка 38 групи подарувала присутнім циганську народну пісню «Солнышко» (клас доцента Волошина Петра Миколайовича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Богуславський Володимир, студент 38 групи, виконав «Етюд» Мілана Дворжака (клас викладача Бойко Ірини Михайлівни).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Студентка 38 групи Лавриненко Надія під акомпанемент своєї одногрупниці Юлії Новосільської виконала українську народну пісню «Цвіркунки» (клас доцента Волошина Петра Миколайовича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Присяжнюк Віталій, студент 38 групи, виконав «Концерт для труби з фортепіано Iч.» (клас викладача Радченко Сергія Петровича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Берегова Дарина, студентка 12 групи, зачарувала всіх піснею «Бандуристе, орле сизий» (клас доцента Волошина Петра Миколайовича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Студентка 56-м групи Обманець Людмила виконала «Елегію» Юрія Поволоцького (клас доцента Кремешної Тетяни Іванівни).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Крутаков Владислав, студент 38 групи, подарував глядачам «Концерт №2 IIч.» (клас викладача Радченко Сергія Петровича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

А завершив концертну програму Деркач Богдан, студент 17 групи, піснею «Лірична» (клас доцента Волошина Петра Миколайовича).

КОНЦЕРТ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ-ПЕРШОКУРСНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

Особлива подяка висловлюється викладачам кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін та кафедри інструментального виконавства, концертмейстерам, ведучій концерту – кандидату педагогічних наук, доценту кафедри інструментального виконавства Умрихіній Оксані Станіславівні та заслуженому працівнику культури України, доценту кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Семенчуку Василю Васильовичу за озвучення концерту.
На завершення студентів першого року навчання привітав в. о. декана факультету, заслужений працівник культури України, доцент Ятло Леонід Петрович, подякував їм за виступи та побажав наснаги, успіхів у навчанні та творчих здобутків.
Факультет мистецтв може по праву пишатися своїми студентами-першокурсниками, адже вони повноцінно влилися у велику мистецьку родину, показавши високий рівень виконавської майстерності та яскравий артистизм!

Заступник декана
факультету мистецтв з виховної роботи
Анастасія Криворотенко