ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » Коваленко Олена Сергіївна

Коваленко Олена Сергіївна

Коваленко Олена Сергіївна

Освіта
1981 – закінчила Уманське музичне училище ім. П.Демуцького по класу скрипки (клас викладача Хайкова Михаїла Ілліча). Диплом з відзнакою.
1986 – закінчила Одеську державну консерваторію ім. А. В. Нежданової по класу скрипки викладачів Мордковича В.З, Ярошевича С.Л. , Рубльової Л.А. та здобула кваліфікації: соліст оркестру, викладач по класу скрипки.

Педагогічна кар’єра
1990 ‒ викладач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини по класу скрипки.

Педагогічні досягнення
Студенти класу О.С. Коваленко приймають активну участь в концертних заходах міста та області; підготувала лауреатів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів у номінаціях «солісти» та» ансамблі».

Наукова робота
Автор наукових статей у галузі музичної педагогіки та мистецтва, доповідач на Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях.

Нагороди
За вагомий внесок у розвиток культури міста Умань та Черкаської області, пропаганду національного мистецтва, професіоналізм, активну роботу по забезпеченню змістовного дозвілля населення та естетичного виховання молоді нагороджена дипломом відділу культури м. Умань Черкаської області.

Повернутися назад

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

21.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Міжнародний день студентського спорту Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини зустрів із вагомими досягненнями і пишається своїми студентами, які стали чемпіонами та володарями Кубків світу і Європи, Призерами Міжнародних змагань: завоювали 72 золоті, 55 срібних та 59 бронзових нагород. [...]
СПОРТИВНЕ СВЯТО – МОЛОДЬ УДПУ ОБИРАЄ СПОРТ ТА ЗДОРОВ’Я
21.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
В рамках щорічного International Clean Beach day з благоустрою узбережжя річок, морів та океанів та за ініціативи викладачів кафедри хімії, екології та методики їх навчання природничо-географічного факультету УДПУ було організовано та проведено природоохоронну акцію «Упорядкування прибережної смуги річки Чиканки». [...]
ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ
20.09
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Першокурсник УДПУ імені Павла Тичини Микола Виходцев поповнив когорту прославлених спортсменів університету - став чемпіоном Румунії з веслування на байдарках і каное в місті Пітешті. У змаганнях взяли участь найсильніші спортсмени цієї країни. У складі юнацької команди України Микола став чемпіоном в олімпійському виді о [...]
ГАЛЕРЕЯ СЛАВНИХ ПЕРЕМОГ УДПУ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТСЬКОГО СПОРТУ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua