Коваленко Олена Сергіївна | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Коваленко Олена Сергіївна

Коваленко Олена Сергіївна

Освіта
1981 – закінчила Уманське музичне училище ім. П.Демуцького по класу скрипки (клас викладача Хайкова Михаїла Ілліча). Диплом з відзнакою.
1986 – закінчила Одеську державну консерваторію ім. А. В. Нежданової по класу скрипки викладачів Мордковича В.З, Ярошевича С.Л. , Рубльової Л.А. та здобула кваліфікації: соліст оркестру, викладач по класу скрипки.

Педагогічна кар’єра
1990 ‒ викладач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини по класу скрипки.

Педагогічні досягнення
Студенти класу О.С. Коваленко приймають активну участь в концертних заходах міста та області; підготувала лауреатів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів у номінаціях «солісти» та» ансамблі».

Наукова робота
Автор наукових статей у галузі музичної педагогіки та мистецтва, доповідач на Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях.

Нагороди
За вагомий внесок у розвиток культури міста Умань та Черкаської області, пропаганду національного мистецтва, професіоналізм, активну роботу по забезпеченню змістовного дозвілля населення та естетичного виховання молоді нагороджена дипломом відділу культури м. Умань Черкаської області.

Повернутися назад

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

22.06
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини побували в Пісківському історико-меморіальному музеї Павла Тичини, що розташований у селі Піски Бобровицького району Чернігівської області. [...]
ФІЛОЛОГИ УНІВЕРСИТЕТУ ВІДВІДАЛИ ПІСКІВСЬКИЙ ІСТОРИКО-МЕМОРІАЛЬНИЙ МУЗЕЙ ПАВЛА ТИЧИНИ
22.06
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
21 червня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася зустріч координатора міжнародного співробітництва, кандидата філологічних наук, доцента Ольги Сушкевич та декана факультету іноземної філології, кандидата педагогічних наук, доцента Ірини Постоленко із докторантом Національного ун [...]
НАШ УНІВЕРСИТЕТ РОЗШИРЮЄ СПІВПРАЦЮ ІЗ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ СХОДУ
21.06
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Шановні вступники! Ви вже отримали результати сертифікаційної роботи з української мови і літератури, математики, біології та іноземних мов. До 21 червня будуть оприлюдненні результати з історії України, географії, фізики та хімії. Все ближче і ближче початок вступної кампанії 2018 року. Нагадуємо, що відповідно до Умов прийому [...]
ЗАПРОШУЄМО ДО ІНФОРМАЦІЙНО-КОНСУЛЬТАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ УДПУ

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua