Коваленко Олена Сергіївна | ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Коваленко Олена Сергіївна

Коваленко Олена Сергіївна

Освіта
1981 – закінчила Уманське музичне училище ім. П.Демуцького по класу скрипки (клас викладача Хайкова Михаїла Ілліча). Диплом з відзнакою.
1986 – закінчила Одеську державну консерваторію ім. А. В. Нежданової по класу скрипки викладачів Мордковича В.З, Ярошевича С.Л. , Рубльової Л.А. та здобула кваліфікації: соліст оркестру, викладач по класу скрипки.

Педагогічна кар’єра
1990 ‒ викладач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини по класу скрипки.

Педагогічні досягнення
Студенти класу О.С. Коваленко приймають активну участь в концертних заходах міста та області; підготувала лауреатів обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів у номінаціях «солісти» та» ансамблі».

Наукова робота
Автор наукових статей у галузі музичної педагогіки та мистецтва, доповідач на Всеукраїнських та Міжнародних науково-практичних конференціях.

Нагороди
За вагомий внесок у розвиток культури міста Умань та Черкаської області, пропаганду національного мистецтва, професіоналізм, активну роботу по забезпеченню змістовного дозвілля населення та естетичного виховання молоді нагороджена дипломом відділу культури м. Умань Черкаської області.

Повернутися назад

 

АКТУАЛЬНІ НОВИНИ

25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Нещодавно в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся творчий звіт майстер-класу «Театр слова», що успішно працює впродовж багатьох років на факультеті української філології. Під час заходу шанувальники красного Слова мали змогу вкотре відчинити двері в дивовижно яскравий світ спа [...]
УЧАСНИКИ МАЙСТЕР-КЛАСУ «ТЕАТР СЛОВА» ПІДГОТУВАЛИ ТВОРЧИЙ ЗВІТ
25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
Декан факультету соціальної та психологічної освіти, професор Оксана Олексіївна Кравченко та магістрант факультету соціальної та психологічної освіти Антоніна Кокоша взяли участь у першому Всеукраїнському семінарі «Кращі практики волонтерства UA», що відбувся в м. Черкаси Однією з головних цілей заходу було обговоре [...]
ПРЕДСТАВНИКИ УНІВЕРСИТЕТУ ВИВЧАЛИ ДОСВІД ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛОНТЕРСТВА
25.05
Новини УДПУ ім. Павла Тичини
23-24 травня 2018 р. на базі двох факультетів (природничо-географічного і факультету фізики, математики та інформатики) відбулася ювілейна міжнародна наукова конференція «Астрономічна школа молодих вчених». Із вітальним словом до учасників наукового зібрання звернувся перший проректор УДПУ імені Павла Тичини, доктор педа [...]
XX МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «АСТРОНОМІЧНА ШКОЛА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ»

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua