ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (У СФЕРІ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ) ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ХОРЕОГРАФІЯ)

07 лютого 2022 року на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розпочали роботу курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 014 Середня освіта (Хореографія) за темою «ТЕОРІЯ І МЕТОДИКА ТАНЦЮ».

Серед слухачів є педагогічні працівники, викладачі закладів фахової передвищої освіти, учителі закладів загальної середньої освіти та закладів позашкільної освіти Херсонської, Черкаської, Житомирської та Вінницької областей, а саме з: Веселівської дитячої музичної школи, Державного навчального закладу «Уманський професійний ліцей», Уманської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. В. І. Чуйкова, Комунального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний фаховий коледж ім. Т. Г. Шевченка Черкаської обласної ради», Ладижинської дитячої музичної школи, Христинівської школи мистецтв-навчально-виховного позашкільного закладу, Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9, Уманської загальноосвітьої школи І-ІІІ ступенів № 3, Новоград-Волинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, Бердичівського загальноосвітнього навчально-виховного комплексу № 4, Бердичівського загальноосвітнього колегіуму № 14, Спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ст. № 8 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів м. Бердичева, Навчально-виховного комплексу «Школа – гімназія – ліцей» №10 м. Бердичева, Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева, Загальноосвітнього навчального закладу «Школа І ступеня № 18 м. Бердичева Житомирської області», Тульчинського фахового коледжу культури.

Перед слухачами курсів виступила викладач-стажист кафедри хореографії та художньої культури Маркіна В.В., яка ознайомила слухачів курсів з програмою проходження курсів підвищення кваліфікації та провела перші лекції у дистанційному режимі.

Бажаємо слухачам курсів успішного підвищення кваліфікації, плідної співпраці та професійного зростання.

ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «АЛІСА В КРАЇНІ ЧУДЕС»ХОРЕОГРАФІЧНА ВИСТАВА «АЛІСА В КРАЇНІ ЧУДЕС»

Практика студентів-хореографів є невід’ємною частиною навчального процесу. Адже саме під час безпосередньої роботи з дітьми у навчальних закладах майбутні педагоги-хореографи мають можливість спробувати себе в ролі учителя. Уже стало гарною

«МІКІНДІВСЬКІ ПЛЕНЕРИ» В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ«МІКІНДІВСЬКІ ПЛЕНЕРИ» В ХУДОЖНЬОМУ МУЗЕЇ

Нещодавно студенти першого та другого курсу спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на чолі з кураторами – викладачами Горчинською Тетяною Сергіївною та Білоус Алісою Олександрівною відвідали виставку «Мікіндівські пленери», яка демонструється в