ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

20 травня 2021 р. відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» здобувачів вищої освіти факультету мистецтв освітнього ступеня «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво). Екзамен відбувся згідно затвердженого графіка, з дотриманням усіх карантинних вимог.

Склад екзаменаційної комісії: Ніколаї Галина Юріївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва і хореографії  Південноукраїнського національного педагогічного університету імені
К. Д. Ушинського, м. Одеса (Голова ЕК); Терешко Інна Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини (заступник голови ЕК), Тарасюк Леся Михайлівна, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва (секретар ЕК); екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва; Король Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Гагарін Микола Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту; Якимчук Ірина Павлівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології.

Здобувачі вищої освіти і члени Екзаменаційної комісії були присутні очно, в аудиторії, а Голова Екзаменаційної комісії – в онлайн режимі (з використанням платформи Zoom).

Кафедрою образотворчого мистецтва у відповідний до вимог термін було розроблено, обговорено та затверджено екзаменаційні питання, завчасно складені екзаменаційні білети. Питання до екзаменів були доведені до відома студентів-випускників.

Усі магістри справилися із завданнями, дали вичерпні відповіді на запитання, отримавши високі оцінки і схвальні відгуки викладачів – екзаменаторів.

Дякуємо Голові ЕК та її членам за роботу! А також технічному помічнику кандидату педагогічних наук, доценту Базильчуку Л.В., який відповідав за відео-зв’язок.

Вітаємо наших студентів із успішним стартом випускної кампанії і бажаємо такого ж блискучого захисту кваліфікаційних робіт!!!