ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ

14 травня 2020 р. в онлайн режимі (з використанням платформи Zoom) відбувся комплексний кваліфікаційний екзамен «Педагогіка, психологія та методика викладання образотворчого мистецтва» здобувачів вищої освіти факультету мистецтв освітнього ступеня «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Екзамен відбувся згідно затвердженого графіка, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №291 від 11.03.2020 р.  «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» із змінами 22.04.2020 р., розпорядження КМУ України від 24 квітня 2020 р. № 440-р., Наказу в.о. ректора П. Ю. Курмаєва № 439 о/д від 27.04.2020 р. «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та організацію випускної атестації 2019/2020 н. р.», а також методичних рекомендацій до підготовки і проведення випускної атестації здобувачів вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) в умовах дистанційного навчання (ОС «бакалавр», ОС «магістр»), схвалених на засіданні кафедри образотворчого мистецтва 07 травня 2020 року та затверджених вченою радою факультету мистецтв (08 травня 2020 року).

Склад екзаменаційної комісії: Сотська Галина Іванівна, доктор педагогічних наук, професор, заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих імені Зязюна НАПН України, м. Київ (Голова ЕК); Терешко Інна Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини (заступник голови ЕК), Тарасюк Леся Михайлівна, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва (секретар ЕК); екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва; Король Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва; Гагарін Микола Іванович, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту; Якимчук Ірина Павлівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології.

Кафедрою образотворчого мистецтва у відповідний до вимог термін було розроблено, обговорено та затверджено екзаменаційні питання, завчасно складені екзаменаційні білети. Питання до екзаменів були доведені до відома студентів-випускників.

Екзамен розпочався після реєстрації на електронному ресурсі платформи Zoom Голови ЕК Сотської Г.І., членів ЕК Короля А.М. і Музики О.Я., а також ідентифікації студентів-випускників. Інші члени ЕК у засобах безпеки перебували у 205 аудиторії, обладнаній необхідними засобами відео-зв’язку.

Згідно розроблених рекомендації, студенти обирали номер білета, їм надсилали його фото на Viber. Після закінчення часу, відведеного на підготовку, вони озвучили свої відповіді, скріншот письмової відповіді (від руки) з власним підписом переслали також на Viber членам ЕК, а оригінали – новою поштою.

Студенти справилися із завданнями на «відмінно», отримавши відповідні оцінки і схвальні відгуки викладачів – членів ЕК.

Тож, не зважаючи на такі незвичні умови проведення іспиту, все було зроблено для того, щоб він відбувся вчасно, без перенесення термінів. Дякуємо Голові ЕК та її членам за роботу! А також технічному помічнику кандидату педагогічних наук, доценту Куценку С.В.! Вітаємо наших студентів Коваленко О.Ю. та Острокаменську О.М. із успішним стартом випускної кампанії і бажаємо такого ж блискучого захисту кваліфікаційних робіт!!!