ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

ЛЕКЦІЯ-ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «025 МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО»

20 квітня 2022 року в рамках ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНОГО ВИКОНАВСТВА В УМОВАХ СУЧАСНОЇ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ» проведено лекцію-презентацію для здобувачів спеціальності «025 Музичне мистецтво» ‒ «Особливості музичного виконавства на сучасному етапі».

Ознайомити із сучасними тенденціями інтерпретації музичних творів учасників заходу люб’язно погодився народний артист України, завідувач кафедри спеціального фортепіано № 1 НМАУ ім. П. І. Чайковського Юрій Миколайович Кот. Модератор ‒ кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри інструментального виконавства, голова Ради молодих науковців та молодих дослідників факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини Анатолій Сергійович Коваленко.

Юрій Миколайович Кот у дистанційному форматі на платформі ZOOM висвітлив різні аспекти музичного виконавства сьогодення. Обговорювалися питання теорії та практики музичного мистецтва, артистичної й педагогічної діяльності. Кульмінацією заходу стало виконання маестро творів світової класики та власного доробку.

Адміністрація факультету мистецтв та співробітники кафедри інструментального виконавства дякують Юрію Миколайовичу Коту та всім учасникам заходу за активну участь і бажають нових звершень у галузі музичного мистецтва!

ТРИВАЄ НАБІР НА КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИТРИВАЄ НАБІР НА КУРСИ ДОВУЗІВСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Підготовка громадян України до вступу у вищі навчальні заклади забезпечує якісну підготовку за всіма предметами незалежного оцінювання знань, психологічну адаптацію майбутніх вступників до університету.  В Уманському державному педагогічному університеті імені

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Факультет мистецтв вітає усіх освітян із Днем працівника освіти!  Шановні колеги і студенти! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника освіти!

АКРЕДИТАЦІЯ ОПП «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИАКРЕДИТАЦІЯ ОПП «МУЗИЧНЕ МИСТЕЦТВО» ДРУГОГО (МАГІСТЕРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ