ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАГІСТРИ-ВИПУСКНИКИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ВИКОНАВСЬКОЇ МАЙСТЕРНОСТІ

17 травня на кафедрі інструментального виконавства відбувся випускний екзамен «Виконання кваліфікаційної концертної програми з фаху» магістрів 66-м групи денної форми навчання. У складі державної екзаменаційної комісії були: заступник директора з науково-експериментальної роботи Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Сотська Галина Іванівна; декан факультету мистецтв, кандидат педагогічних наук, доцент Терешко Інна Григорівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Олійник Тетяна Іванівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Умрихіна Оксана Станіславівна; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяна Анатоліївна.

На екзамені звучала музика Й. Баха, В. Моцарта, Й. Гайдна, Д. Скарлатті, Й. Брамса, К. Вебера, М. Римського-Корсакова, К. Сен-Санса, І. Шамо, С. Майкапара, Ю. Щуровського, Є. Юцевича, Р. Бажиліна, Р. Діенса, Л. Брауера, Д. Векла та ін.

Випускники показали високий рівень виконавської майстерності: найвищий бал (100) отримали Іванов Владислав (клас викладача Мельниченка Р. К.) та Трубіцина Юлія (клас доцента Олійник Т. І.), високі бали отримали Гризюк Валерія (клас доцента Умрихіної О. С.), Денисенко Олександр (клас викладача Коваленка А. С.), Кайкова Марина (клас доцента Олійник Т. І.), Камізерко Лілія (клас доцента Умрихіної О. С.), Наливалкіна Анастасія (клас доцента Радзівіл Т. А.). Гончаренко Михайло (клас викладача Мельниченка Р. К.) склав іспит на «добре».

Тож побажаємо нашим випускникам подальших творчих успіхів на ниві мистецтва, успішного складання випускних екзаменів «Диригування оркестром» та «Концертмейстерський клас» і захисту магістерських досліджень! А професорсько-викладацькому складу та студентству кафедри інструментального виконавства нових творчих досягнень!