ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙБУТНІ ХОРЕОГРАФИ ВІДВІДАЛИ СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ДЛЯ УЧИТЕЛІВ ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА

Під час проходження педагогічної практики студенти-хореографи 3 та 4 курсів мали можливість відвідати семінар-практикум учителів хореографічного мистецтва закладів загальної середньої освіти міста Умані. Семінар відбувся на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9. Темою семінару була естетична спрямованість розвитку особистості засобами українського народного хореографічного мистецтва.

Під час семінару було продемонстровано практичні навички, що сприяють підвищенню ефективності естетичного виховання молодших школярів у процесі вивчення українського танцю.

Студенти мали можливість переглянути відкритий урок у 4 класі вчителя хореографії ЗОШ № 9 Малої Марині Іванівни на тему: «Робота над елементами українського народного танцю» та перейняти досвід педагога. Приємно відзначити, що Марина Іванівна є випускницею факультету мистецтв нашого університету.

Про психопрофілактику емоційного вигорання через проектування життєвих стратегій, планування та реалізацію особистісного потенціалу розповідали та давали практичні рекомендації педагог-організатор Тетяна Анатоліївна Тімуш та практичний психолог Оксана Олегівна Мухарська.

У ході семінару студенти також мали можливість переглянути позакласний захід «На гостину до Диканьки», підготовлений вчителем зарубіжної літератури Хливнюк Вірою Миколаївною, за участі вчителя хореографії Марини Іванівни Малої.

За словами студентів, семінар був цікавим і корисним. Для своєї подальшої робити вони не лише занотовували деякі корисні поради, а й фільмували елементи уроку, адже переконані, що це знадобиться їм у подальшому професійному зростанні.