ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС АНАТОЛІЯ КОВАЛЕНКА У ЧЕРКАСЬКОМУ МУЗИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ІМЕНІ С. С. ГУЛАКА-АРТЕМОВСЬКОГО

12 березня 2024 року у Черкаському музичному фаховому коледжі імені С. С. Гулака-Артемовського відбувся майстер-клас кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства УДПУ імені Павла Тичини Анатолія Коваленка «Майстерність гри на гітарі: Причини виконавських огріхів». Творча зустріч об’єднала викладачів гри на гітарі, здобувачів фахової передвищої освіти та поціновувачів гітарного мистецтва. Упродовж заняття актуалізовано знання з технології звуковидобування і фразування, розглянуто традиційні та сучасні методи удосконалення виконавської майстерності. Після завершення заходу Анатолій Коваленко презентував монографію «Становлення та розвиток вітчизняної гітарної освіти (середина ХІХ – початок ХХІ ст.)» і запропонував колегам продовжити наукову й творчу співпрацю.

Адміністрація факультету мистецтв висловлює подяку директору коледжу Валентину Хорошому і викладачу з класу гітари Ганні Ковальовій за організацію заходу та бажає натхнення для подальших творчих звершень.

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва мистецько-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Горчинська Тетяна Сергіївна! Шановна Тетяно Сергіївно! Вітаємо Вас з Днем народження!

ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР ІЗ СПОРТИВНОГО БАЛЬНОГО ТАНЦЮ

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», яка відбудеться 4-5 травня 2023 року на базі кафедри образотворчого мистецтва Уманського