ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Жахіття війни в Україні призводять до того що внутрішньо переміщені особи (ВПО) є в кожній області. Місто Умань не є винятком. Сім’ї з Херсона, Маріуполя, Мар’янки тощо знайшли притулок у нашому місті. Місцева влада та волонтерські організації намагаються для переселенців створити умови в яких люди відчуватимуть безпеку, свою важливість та потрібність. Так, волонтерський центр «Джерельце» проводить різні заходи для сімей внутрішньо переміщених осіб.

5 серпня 2022 року Семенова Олена Віталіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва УДПУ імені Павла Тичини провела майстер-клас «Хатній розпис сестер Гоменюк» для сімей з дітьми ВПО. Заняття проводилося в рамках проєкту «Спільно. Точки зустрічі» у волонтерському центрі «Джерельце» при ЦРД «Перший клас».

Майстер-клас пройшов в дружній атмосфері. Кожна мама створила неперевершений творчий проєкт, незважаючи на те, що ніхто із присутніх мам не мав художньої освіти. Рекомендації Олени Віталіївни щодо методики малювання хатнього розпису дозволили кожній учасниці покроково створити незабутній малюнок «Дружна сім’я». Всі працювали із захопленням, кожен для себе взяв щось цікаве і повчальне: хтось навчився змішувати фарби, хтось підбирати кольори.

Дякуємо всім за співпрацю. Наші добрі вчинки наближають перемогу. Все буде Україна!

ВІТАЄМО!ВІТАЄМО!

25 квітня 2021 року відбувся XIII Міжнародний  дистанційний фестиваль-конкурс «Golden Fest». Наші студенти-вокалісти активно взяли участь в вокальному жанрі, старшої вікової категорії, та отримали призові місця.

ІХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»ІХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 22 квітня 2022 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного

СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ХОРЕОГРАФІЯ» АННА МОРОЗ ЗДОБУЛА ТИТУЛ «МІС УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ – 2019»!

25 квітня 2019 року відбулася довгоочікувана подія року – конкурс краси та грації «Міс УДПУ імені Павла Тичини – 2019». Участь у конкурсі взяли 12 найяскравіших дівчат університету, які у