ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ РОЗПИСУ ДИВАННОЇ ПОДУШКИ ЗА МОТИВАМИ ТВОРЧОСТІ ІРИНИ ТА СОФІЇ ГОМЕНЮК

Дивовижний світ наївного малярства сестер Ірини та Софії Гоменюк захоплює і до нині. Життєстверджуючій та оптимістичній творчості сестер притаманні невичерпна фантазія, метафоричність та асоціативність образів. Незвичайна багатогранність простих сюжетів, вміння наділити квітково-рослинні композиції ознаками людського життя – визначальна риса творчого методу сестер Гоменюк.

17 вересня в Уманському краєзнавчому музеї доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена Побірченко провела майстер-клас із розпису диванної подушки за мотивами творчості Ірини та Софії Гоменюк.

Учасники опановували техніку художнього розпису по тканині. Розпис виконувався на пошиванці (наволочці) розміром 30х40 акриловими фарбами. Присутні із захопленням виконували художній розпис, фантазували та охоче ділилися враженнями щодо творчості сестер Гоменюк.

Дякуємо всім учасникам та організаторам проєкту «Диво на стіні» за популяризацію українського народного мистецтва та запрошуємо до подальших мистецьких заходів!

Прокоментуй!  • 6 Жовтня, 2021