ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС З БРЕЙК-ДАНСУ!

МАЙСТЕР-КЛАС З БРЕЙК-ДАНСУ!

Початок нового навчального року на кафедрі хореографії розпочався з майстер-класу по Брейк-дансу! Майстер-клас проводили: тренер команди «Sky Labs», переможець брейкінг змагань, топ bboy Вінниці та України, учасник шоу «Танцюють всі» та «Танці. World of dance», організатор брейкінг фестивалів BATTLE SENSEY, BREAKING CHEMPIONSHIPS, «bboy Parashute» (м. Вінниця) – Сергій Небесний та переможець обласних фестивалів з брейкінгу, учасник Чемпіонату України, тренер Школи брейкінгу, «bboy GaisynSkills» (м. Гайсин) Сергій Слюсарєв!

У програмі майстер-класу : вивчення базової акробатики та original trick, зокрема елементи статики : стійка на голові та руках; варіація стійок на голові; оригінальні фрізи на голові; беки на голові. Елементи динаміки : кувирки в шпагаті та вихід на голову; колесо з захватом ноги; стійки на одній руці з захватом ноги; переворот вперед через голову; рондат;  схід; переворот назад; стійка на руках; виприжка зі спини на ноги. Немало уваги було приділено вивченню основи та розуміння елементу «Фляк».

Основи базової акробатики – це шлях до креативних ідей та вміння робити цікаві та незвичайні трюки, розвиток абстрактного мислення, відтворювання ефектних елементів які відходять від стандартів та бази !

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!

Професорсько-викладацький колектив мистецько-педагогічного факультету вітає старшого викладача кафедри образотворчого мистецтва Короля Анатолія Миколайовича та його наукового керівника вченого секретаря апарату президії НАПН України, доктора педагогічних наук, професора Тименка Володимира Петровича з

АНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІАНДРІЇВСЬКІ ВЕЧОРНИЦІ

Зима приносить веселий настрій та багато теплих родинних свят. Серед них – день Андрія Первозванного. Напередодні, 13 грудня молодь збиралася, розважалася, а дівчата ворожили на свою долю. З нагоди цього свята,

ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!ВІТАЄМО З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

Шановні викладачі, студенти, дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо Вас із 75-ою річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Свято Перемоги є символом героїчного минулого, величі духу і мужності