ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МЕТОД ПРОЕКТІВ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

МЕТОД ПРОЕКТІВ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

В освітньому процесі факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини систематично застосовується метод проектів, який дозволяє перетворювати теоретичні знання у професійний досвід, розкриває творчий потенціал особистості, допомагає студентам самовизначитися і самореалізуватися, формує загальні та професійні компетентності майбутніх учителів мистецтва.

За останні 5 років викладачами та студентами факультету мистецтв підготовлено близько 35-ти творчих проектів, серед яких вистави «Собор Паризької Богоматері» за мотивами роману В. Гюго, «Тополя» за мотивами поеми Т. Шевченка, «Яблуко розбрату» за мотивами грецької міфології, «Майстер і Маргарита» за мотивами роману М. Булгакова, «Право на життя: хореографія проти наркотиків та алкоголізму», «Бути жінкою – це доля», «О Фортуна» та інші; казки «Попелюшка», «Навколо світу за 60 хвилин», «12 місяців», «Панда Кунг-фу», «Аліса в Країні чудес», «Лускунчик», «Моана», «Казковий світ Василя Сухомлинського», тощо; тематичні перфоманси до Дня Гідності та Свободи, до Дня Чорнобильської трагедії, до Дня пам’яті жертв голодомору та ін.

Проекти готуються студентами різних курсів спеціальностей «Музичне мистецтво», «Хореографія», «Образотворче мистецтво». Вони самостійно вибирають сюжет, пишуть лібрето, підбирають музичний матеріал, займаються постановкою сольних, музичних і хореографічних номерів, записують фонограми, розробляють ескізи сценічних костюмів, декорацій, гриму, описують композиції та подають документи на отримання авторського права на твір мистецтва.

Запрошуємо студентів факультету мистецтв до участі у цьогорічних творчих проектах – «Ніч перед Різдвом» за мотивами твору М. Гоголя та «Синій птах» за мотивами п’єси Моріса Метерлінка.

Бажаючих чекаємо щовівторка в хореографічному класі (корпус 3).