ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВОРКШОП ОКСАНИ СУХЕЦЬКОЇ В БАРСЕЛОНІ

ВОРКШОП ОКСАНИ СУХЕЦЬКОЇ В БАРСЕЛОНІ

14-16 січня 2023 року старший викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва УДПУ імені Павла Тичини – Оксана Валеріївна Сухецька – перебувала з творчим візитом у місті Барселона (Іспанія).

Компанія “Cmusics» спільно з Каталонською хоровою федерацією запросили керівника “Молодіжного камерного хору” та хору “Юність” (Оксану Сухецьку) долучитися до підготовки творчого проєкту “Stabat Mater” Йозефа Гайдна, у якості гостьового диригента.

Оксана Валеріївна провела дві відкритих репетиції з хором. А зокрема, здійснила підготовку наступних епізодів меси: “III-Quis Est Homo” та “X-Virgo Virginum Preaclara”.

Після успішної роботи, запрошені диригенти обмінювалися досвідом, обговорювали новітні підходи до роботи з хоровими колективами. Хористи щедро висловлювали свої позитивні враження від продуктивно проведених воркшопів.

Співпраця диригентів з різних країн має неабиякий позитивний вплив на сталий розвиток хорового мистецтва у світі. А цінність мистецтва, його роль у формуванні особистості, у глобальному контексті, – неможливо переоцінити.

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив факультету мистецтв щиро вітає з Днем народження, декана факультету, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри хореографії та художньої культури Терешко Інну Григорівну!!! Шановна Інно Григорівна, від щирого серця вітаємо Вас!

ВІДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТл²ДБУВСЯ ЗАХИСТ ВИПУСКНИХ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР»

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

1 листопада  свій  День народження  святкує  концертмейстер  кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва  Біленький  Іван Станіславович.   Шановний імениннику! Вітаючи  з цим чудовим святом,  бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, яскравих успіхів