МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СОЛІДАРНОСТІ ЛЮДЕЙ

20 грудня ми відзначаємо чудове свято ‒ Міжнародний день солідарності людей. Це свято тих, хто в цей непростий час прагне зрозуміти і, почувши заклик про допомогу, відгукнутися на нього. Тих, хто єдиний у своїх переконаннях, поглядах. І це єднання, яке символізує солідарність, є насправді, відображенням однієї глобальної солідарності всього людства.
Єдність дій і переконань, підтримка і взаємодопомога, спільна відповідальність, спільність інтересів ‒ це лише мала частина того, що можна назвати солідарністю. Під цим словом мається на увазі велике єднання людського духу, сплетіння всіх інтересів світового співтовариства, спрямоване на досягнення гармонії у відносинах між людьми всієї планети.
Солідарність на сьогодні ‒ одна з головних цінностей людства. Отож, вітаємо Вас з Міжнародним днем солідарності людей! Будьте солідарними один з одним! Разом ми багато чого можемо!