ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДІАЛОГ КУЛЬТУР І НАРОДІВ»

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДІАЛОГ КУЛЬТУР І НАРОДІВ»

13-17 травня творчі колективи нашого факультету, а саме: Народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – доц. Людмила Андрощук), Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко) та вокальне тріо «Гонта» (керівник – Заслужений працівник культури України Валентин Купчик) взяли участь у міжнародному фестивалі «Діалог культур і народів» у місті Лєшно (Польща). Організаторами фестивалю були Державна вища школа професійної освіти ім. Яна Амоса Коменського в м. Лєшно, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини і Міська рада м. Лєшно.

Футбольний матч.

Другий день польсько-українського діалогу почався на футбольному полі зустріччю команд гостей і господарів. До складу команди України увійшли і студенти мистецько-педагогічного факультету Богдан Шпак (34 гр.) та Олександр Борткевич (24 гр.), які достойно продемонстрували свої футбольні здібності.

борт футбол шпак футбол1

Концерт тріо «Гонта».

До глибин української ідентичності повели своєю концертною програмою «Душа українського народу» учасники тріо «Гонта» Петро Волошин, Валентин Купчик і Василь Семенчук. Півторагодинна вокальна програма вражала то багатоголоссям глибокої інтимної лірики, то козацькими піснями, то повертала в часи чумаків. Настій слухачів змінювався разом з настроєм музичних творів, незмінним залишалося захоплення високим рівнем виконавської майстерності. Довго тримали тріо «Гонта» на сцені нестихаючі овації.

гонта г8онта 2 гонта і н.с.

Заключний концерт «Мости дружби».

Гучними аплодисментами на заключному концерті фестивалю крім учасників із Чехії та Польщі зустрічали і вокальне тріо «Гонта». У блискучому виконанні тріо «Гонта» на сцені лунали пісні польською та українською мовами.

дгонта гала

Захопленими оплесками глядачі зустрічали танцювальні колективи мистецько-педагогічного факультету «Візаві» та «Яворина».

краковяк козаки молодичка привітальна метільплащ така як ти

Мости дружби об‘єднували польських, чеських і українських учасників і глядачів, стверджуючи потрібність і важливість фестивалю «Діалог культур і народів», який щороку проходитиме в різних містах у різних країнах, поширюючи ідею миру і дружби.

3 thoughts on “МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «ДІАЛОГ КУЛЬТУР І НАРОДІВ»”

1. Як добре, що ми побували в Польщі! Всі отримали велику кількість емоцій та вражень, познайомилися з культурою іншого народу, одержали нові знання та знайомства.

2. Гадаю, після цєї поїздки та показових виступів наших колективів, наша співпраця лише зміцнішає, а в найблищому майбутньому розширитись свої межі !!

3. Мистецько-педагогічний факультет нашого університету знають тепер і за кордоном… Виходимо на міжнародний рівень!!!:)