ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «KYIV ART FEST»

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «KYIV ART FEST»

27 листопада 2021 року в м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Kyiv art fest».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: студент кафедри інструментального виконавства Огнєв Максим (клас викладача Нетребенка Антона Олеговича) та народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі Семко Людмили і Храновського Олександра (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Радзівіл Тетяна Анатоліївна).

І Огнєв Максим, і дует «Ренесанс» вибороли І місце у V віковій категорії та отримали дипломи лауреатів І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасників фестивалю-конкурсу та їхніх керівників з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ВІДБУЛАСЯ ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»ВІДБУЛАСЯ ІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

22 жовтня на факультеті мистецтв відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи». Організаторами конференції виступили: Уманський державний педагогічний університет імені Павла тичини (Факультет мистецтв),

ВІТАЄМО ДАР’Ю НАЮК З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ EMINENCEВІТАЄМО ДАР’Ю НАЮК З ПЕРЕМОГОЮ В МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ EMINENCE

Наприкінці лютого у м. Познань відбулося засідання відбіркового комітету, на якому розглянули документи кандидатів на участь у проектах EMINENCE та EMINENCE ІІ, співкоординатором яких є УДПУ. Загалом у конкурсі взяли