ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗІРКОВА ХВИЛЯ ХІТІВ»

МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «ЗІРКОВА ХВИЛЯ ХІТІВ»

18 грудня 2021 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зіркова хвиля хітів».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляв студент кафедри інструментального виконавства Подгорінов Роман (клас викладача Нетребенка Антона Олеговича) виборовши  І місце у  віковій категорії «професіонали» отримав диплом лауреата І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасника фестивалю-конкурсу та його керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ЩИРО ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

19 вересня  свій  День народження  відзначає   кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Козій Ольга Михайлівна. Шановна імениннице!  Щиро вітаємо Вас з нагоди цього свята  і   бажаємо  щастя,

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

15 травня свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Бойко Ірина Михайлівна. Шановна імениннице! Щиро вітаємо Вас із Днем народження! Бажаємо миру і світлої долі, Запалу, енергії, сили доволі.

МАЙСТЕР-КЛАС ОКСАНИ СУХЕЦЬКОЇМАЙСТЕР-КЛАС ОКСАНИ СУХЕЦЬКОЇ

16 листопада 2022 року в Комунальному закладі фахової передвищої освіти “Уманському обласному музичному фаховому коледжі ім. П. Д. Демуцького” відбувся щорічний Обласний методичний семінар викладачів початкових мистецьких закладів. У вокально-хоровій